Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatalabb korosztályban miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb korosztályban miért ennyire ciki ha egy fiúnak lábfétise van?

Figyelt kérdés
Nem egyszer voltam figyelmes arra hogy a környezetemben valakit ezzel cikiztek. Nekem is van, de nem érzem magam kevesebbnek ez végett. Tőlem fiatalabbak pedig eléggé kinézik az ilyen embereket. De nem csak itt Baján hanem szinte mindenhol és pöppet idegesítő, hogy ennyire kiközösítenek valakit ez végett.

2019. jún. 18. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én sem, de szîvesen találkoznék ilyen emberekkel 15-17 év között
2019. jún. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom én sem de szívesen találkoznék ilyen emberekkel Baján 14-17év között
2019. jún. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyszer elég leírni de köszi
2019. jún. 19. 00:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mo.-n minden korosztályban ciki, ha egy férfi lábfétises, a nők nagyon nem bírják a szitut. Biztos, mert nagyon ápolatlan nekik a tappancsuk:).
2019. jún. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki! Sőt, éppen ellenkezőleg!
2019. jún. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szőrös láb-hónalj fétisem van. Szerintem nem ciki :)

16f

2019. jún. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is elmondtam a haveri körben és azóta egyfolytában ezzel cikiznek. Nyáron,amikor látszanak a lábak,mindig rámszólnak,kérdezgetik,hogy láttam e,izgató,e tetszik e?
2019. okt. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!