Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerelmes vagyok egy ferfibe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Qrvian kérdése:

Szerelmes vagyok egy ferfibe akinek van már egy komoly kapcsolata. Ő is viszonozza az érzéseimet. A lány bi és lenne esély egy poli kapcsolatra. Jó döntés bele menni?

Figyelt kérdés

Körül belül két éve tart a kapcsolatunk. Úgy kezdődött hogy semmi komoly nem lesz de egymásba szerettünk a fiúval . A lány pár hónapja kezdett érdeklődni irántam. És elég nyitott egy poliamor kapcsolatra. Én nem tudom mit tegyek. Mélyen belül tudom hogy ez nem egy hosszú távú megoldás. De nagyon nehéz lenne szakítani a fiúval. Mindannyian költözés előtt állunk és lenne esély egy lakásba költözni. A munkám miatt már most is 4 napokat náluk lakom hetente.

Mi a véleményetek? Esetleg valakinek volt tapasztalata hasonlóval? Van esély boldog kapcsolatra/életre?



2019. jún. 21. 17:26
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Én 24L a pár 32F és 26L
2019. jún. 21. 17:28
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem vállald be, megbánnád ha nem. Egy ha mas nem, egy próbát megér. Legalább egy tapasztalatszerzésnek is jó, ezt is megéled. És egy kaland, akár jó is lehet
2019. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Még fiatal vagy ...szerintem csináld.

Csak maradj nyitott masomra is.

Nehogy bele ragadj nagyon.

2019. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát megér, bár nem a költözéssel kezdeném.
2019. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az össze költözés praktikus is lenne. Szeretnék vissza menni egyetemre ez abban a városban van ahova ők is költöznek. Egyedül nem tudok megfizetni egy lakást. És hát ha már kell hogy legyen lakotarsam össze kotnem a kellemeset a hasznossal. De meg értem miért mondod hogy az korai lenne. Én is leginkább emiatt aggódom.
2019. jún. 21. 19:01
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Kedves Qrvian! Ha a lány is bejön neked is a szexben akkor miért ne? Sok sikert!
2019. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak bátorítani tudlak. Ha megvan hármótok közt a kölcsönös vonzalom, és képesnek érzitek magatokat arra, hogy túllendüljetek az esetleges féltékenykedésen, akkor hajrá.

Ami egy picit kellemetlen lenne, ha hamar szétmennétek, mert ugye neked attól függetlenül kellene az a lakás az egyetem miatt... De ezt is lehetne jól kezelni. Szóval szerintem vágj bele. :)

2019. jún. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy ti mennyire tudtok alkalmazkodni egymáshoz,de én 12 évig éltem két élettárssal és nagyon szuperul működött.
2019. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi a bátoritast, támogatást. Félek kicsit bele menni a dologba. Nem lesz ez olyan hogy én mindig a második leszek?

Utolsó: beszelhetnenk private ban? Lenne egy csomó kérdésem.

2019. jún. 23. 18:53
 10/17 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Bejön neked a pasas meg a nője is. Te is nekik. Ezt nem szabad kihagyni. A tanuláshoz a lakhatás is megoldva. Ennél jobban nem tudom, hogyan lehetne kimaxolni az ... önfeledt boldogságot(?).
2019. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!