Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerelmes vagyok egy ferfibe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Qrvian kérdése:

Szerelmes vagyok egy ferfibe akinek van már egy komoly kapcsolata. Ő is viszonozza az érzéseimet. A lány bi és lenne esély egy poli kapcsolatra. Jó döntés bele menni?

Figyelt kérdés

Körül belül két éve tart a kapcsolatunk. Úgy kezdődött hogy semmi komoly nem lesz de egymásba szerettünk a fiúval . A lány pár hónapja kezdett érdeklődni irántam. És elég nyitott egy poliamor kapcsolatra. Én nem tudom mit tegyek. Mélyen belül tudom hogy ez nem egy hosszú távú megoldás. De nagyon nehéz lenne szakítani a fiúval. Mindannyian költözés előtt állunk és lenne esély egy lakásba költözni. A munkám miatt már most is 4 napokat náluk lakom hetente.

Mi a véleményetek? Esetleg valakinek volt tapasztalata hasonlóval? Van esély boldog kapcsolatra/életre?



2019. jún. 21. 17:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Csakhogy én nem csak egy kis szórakozásra vágyom. Én komolyan szeretnék együtt lenni vele, annyira hogy azt is elfogadnam hogy "csomagban jön". De félek ők ezt csak kalandkent élik meg
2019. júl. 1. 23:02
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyíltan és őszintén kommunikáltok, az az ilyen félreértések lehetőségét is egész jól kizárja... De tényleg. Ez egy nagyon fontos dolog. A kommunikációnak működnie kell.
2019. júl. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkeppen menj bele szerintem. Beszjetek meg, hogy akkor most ti harman egyuttvahygok es ez ugyanugy egy komoly dolog, mint a sima kapcsolatok.

En lasaan 1 eve kapcsolatba vagyok igy egy parral, nagyon szeretem oket. 19l

2019. júl. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed ugyan régi, mégis abban a reményben írok hogy talán egyszer elolvasod az üzenetemet.

És épp ezért mert már régen írtad ki ezt a kérdést, kiváncsi vagyok végül bele vágtál -e el abba a poliamor kapcsolatba? Remélem igen, és minden jól alakult! Őszintén drukkolok neked/nektek.

És azért is írtam most neked, mert mutatnék egy Facebook csoportot. Ahol rengeteg hasonló érdeklődésű emberrel (igen, rengeteg nővel is) és párokkal is beszélgethetsz. Olyanokkal is akik már belevágtak a poliamór kapcsolatba. A csoport neve:

Poliamoria Magyarország

A csoport természetesen privát!

Az egyetlen szabály hogy írni kell egy rövid kis bemutatkozást. Persze nem muszáj azonnal, de ez hasznos is mert így megismered az embereket.

Szóval igazából azért írtam most neked, mert érdekelne hogyan alakult a sorsod! Hogy bele vágtál -e abba a kapcsolatba, és ha még érdekelnek a poliamór kapcsolatok, akkor itt ez a csoport is…

Gyere csatlakozz hozzánk!

2021. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Igen bele mentem, rengeteg minden történt azóta.

Nagyon jól alakult a harmunk kapcsolata.

2020 októberében le égett a lakásunk. Innentől kezdve mindannyian ptsd vel kuzdöttünk.

Sok veszekedés, depresszió stb.

A lány elhagyott minket tavaly májusban. Pont egy éve. Én még nem vagyok túl rajta, szerintem párom sem főleg, hogy ő 9 évig élt a lánnyal.

2022. máj. 10. 04:04
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A 14- es válaszoló vagyok! Köszönöm, hogy feleltél! Különösen azt, hogy ilyen korai / kései órán, hajnali 4 kor. Ez igazán meglepett…

És persze ez a válasz! Kész regény lehetett ezt mind átélni. Engem nagyon érdekel a ti történetetek!

De ezek után méginkább azt mondom, hogy csatlakozz/ csatlakozzatok a facebook csoporthoz, amiről már beszéltem. Hiszem, hogy nektek is, és másoknak is jót tenne, ha megosztanátok a tapasztalataitokat.

2022. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonymousreview60 ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem zárult ásó-kapa-nagyharanggal a dolog. Megköszönném, ha kifejtenéd, hogyan épült fel a kapcsolat, és a 9 éves hölgy miért adta fel, és hogy továbbra is FNN-ben képzelitek-e el.
2022. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!