Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagy baj ha nem tudom bekatego...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aurora120 kérdése:

Nagy baj ha nem tudom bekategorizálni magam? Vagy nem akarom?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! 17/L vagyok. Tudom hülyén néz ki hiszen itt gyakorin mégis kategóriába kellett itt rakni a kérdést. Biszexuálisba tettem mert talán ez áll hozzá a legközelebb.

Nos, bejönnek a pasik és a csajok is mindkettőhöz vonzódok szexuálisan, a szex is izgat mindkét nemmel.

Legjobb barinőm bi és azt mondta be kéne sorolnom magam valahova hiszen úgy mégis könyebben tudnék ismerkedni és nem lennék zavart a témában.

Az a bibi... hogy nem szivesen mondom azt hogy bi vagyok se nem pánszexuális.

Én úgy vagyok vele hogy az emberek lelkét szeretem inkább mint a külsőségeket (azért ez nem azt jelenti bárkivek uccu neki...).

De nem mondanám azt hogy pán lennék mert na... nem tudom hogy tudnék viszonyulni ahhoz ha transz lenne a párom...

(Semmi bajom velük!)

Lehet bullshit amit írok, nézzétek el, egy tini vagyok aki csak válaszokat szeretni.

Előre is köszönöm a /normális/ válaszomat.



2019. jún. 21. 21:48
 1/6 A kérdező kommentje:
*válaszokat
2019. jún. 21. 21:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nagy baj.
2019. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Megmondó Ember ***** válasza:
100%

2019-et írunk, mindenki annak érzi és mondja magát aminek akarja. Ha nem akarod, akkor ne kategorizáld be magad, senki nem kényszeríthet semmire.


És ha valaki nem érti meg, hogy te nem akarsz kategóriát magadra akkor még meg is mondhatod neki hogy mekkora diszkriminatív disznó. ;)

2019. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges beskatulyázni magad! Inkább éld az életed, és létesíts szex, vagy/és párkapcsolatot azzal, aki neked szimpatikus.
2019. jún. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Íme keress kategorizálj!


[link]

2019. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és írdmeg mi vagy.
2019. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!