Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aki sokáig szűz pasi az lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki sokáig szűz pasi az lehet hogy ki próbálja a saját nemével mert nagyon akar szexelni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 22. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, persze. Miért kérded? Írhatsz privit😄

19f

2019. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha nagyon akar szexelni akkor mért szűz sokáig?
2019. jún. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azért szűz sokáig mert lányokkal nem jön össze neki!!
2019. jún. 22. 11:06
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Én 28 vok és hát szűz kinek hogy még nem voltam lánnyal nem jött őssze de smárolások megvoltak eddig amikorcehy buli ugy hozta. 😅 Lehet a lány oldalon még szűzike vagyok de a fiúk táborában már nem. 😂
2019. jún. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kategóriában, ahol a kérdésedet feltetted, ez nem kérdés. Persze!
2019. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Csak ha langyi hajlamod van, amúgy kizárt.
2019. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem akkor inkább elmegy egy prostihoz..
2019. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem mindenki akar elmenni prostihoz... Egyebkent meg sok 30-as sziz pasi van meg a feletti csak ez nem tema azert nem tudja senki.. Egyebkent os meg nem korosztaly kerdese volt h egy csaj mondta nekem 100x jobban smarolok mint az o volt baratai aztan azok dugtak fuvel faval en meg nem...
2019. jún. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Hát biztosíthatlak róla, ha egy hetero szex éhes akkor előbb fog fizetni érte, mint hogy fiúval csinálja. Ha nem akkor nem hetero.
2019. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Simán. Őszintén: egy srác is szop olyan jól, mint egy csaj, és akiben van hajlam arra, hogy a saját testét szeresse, az simán eljuthat ide. Nem csoda egyébként, mert ma kb. lehetetlen becsajozni, ha nem vagy jókor jó helyen. 10-ből 9 csaj azt fogja mondani egy átlag próbálkozónak, hogy van barátja/nem keres kapcsolatot, de persze nem te vagy a hibás, csak most így alakult nála; akinek meg bejössz, az meg neked úgyse fog bejönni. Ahhoz meg a tökömnek sncs egyszerűen kedve, hogy társkeresőkön az összes életművész öntudatos csitrinek eljárja a szokásos pávatáncot, hogy "ő csak barátkozni akar", de azért te győzködd egy kicsit, meg meghívatja veled magát ételre/italra, de többet nem enged, mert nehogy már könnyűvérűnek tűnjön, és aztán hetekig találkozgass vele és menjen ez a huzavona, hogy aztán bármikor otthagyjon a francba. Kell ez a ráknak b*meg. Szart se érdemelnek.
2019. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!