Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon perverz szerintetekaz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon perverz szerintetekaz a pasi, aki arra vágyik h. mikor úgy jól tele van a farka azt teljesen a popsitokba ürítse?

Figyelt kérdés
Kutya pózban pl.vagy úgy h. lovagoltok a farkán és mikor érzi h eldurrana jól magához szorít titeket es telepumpál?
2019. júl. 8. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Ha seggbe akarod és gumi nélkül, az szerintem meredek, de mindegy

Ha pinába, és szed tablettát a lány, akkor meg hajrá, ha nem szereti, úgyis szól

Szerintem természetes dolog, hogy beleélvezzünk a partnerbe, persze megfelelő védekezés mellett.

2019. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Imádom mikor tele nyomják a puncim, 32évesen is
2019. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nálam is volt már, párom nagyon nem anál párti, de nagy ritkán bevállalja, és mindig akkor kérem, amikor én nagyon nagyon teli vagyok (mondjuk 7-10 napig nem volt semmi, mert olyan helyen voltam) és úgy megyek haza, hogy robbanok. Akkor iszonyat jó egy anál és a végén beleélvezni mondjuk kutya pózban
2019. júl. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem perverz. Imádom, ha telepumpálja a popsimat.
2019. júl. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom teleélvezni a párom fenekét. Lehet, hogy kicsit perverz, de mindketten élvezzük így aztán miért ne tennénk?
2020. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem perverz. Jó amikor hamar telepumpálja a popsim.
2021. jan. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem perverz, de ez szubjektív. Ha mindketten benne vagytok a dologban, akkor miért is ne.
2021. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát eddig amíg belém élveztek annyira nem éreztem a melegséget. 18f passziv
2021. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!