Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem jott meg. Terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jott meg. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Meg 2 hete fekudtem le a baratommal este tobbszor is es egyszer sem vedekeztunk.Nem ment el bennem 1x sem viszont most kellett volna megjonnie es mar 2 napja csuszik.Mit gondoltok,lehetek terhes? 17/l

2019. júl. 19. 00:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha pár nap múlva se jön meg, akkor vegyél tesztet.
2019. júl. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nem ment el bennem 1x sem"

Egyébként az előváladéktól is lehetsz terhes, nem kell ahhoz elfolynia benned.

2019. júl. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Várj még pár napot, ha nem jön meg akkor menj el dokihoz

Nem értem h lehettek ilyen felelőtlenek, most meg ha gond van akkor kétségbe vagy esve.

Nem kellene eszetlenül szexelni!

Egy kis előváladék, és attól is teherbe eshetsz. Előbb nézz utána, és utána szexelj!


L

2019. júl. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Orvosi kísérletek eredménye alapján a férfiak kb. 38 %-ánál tartalmaz az előváladék "számottevő mennyiségű" spermiumot.


A barátnőm így esett teherbe a lányával annak idején, csak ő már férjnél volt, és kb. két év múlva amúgy is akartak volna gyereket.

2019. júl. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ennek a lánynak a kérésére - aki azóta 17 évesen édesanya lett - én írtam annak idején a 8. hozzászólást.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__6614..

2019. júl. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 az igen, vegig olvastam.

Neked meg annyit mondok hogy ha nem akarsz ugy karni minnt az a szegeny lany akkor inkabb vegyel esemény utánit, én ha 16 évesen teherbe estem volna biztos nem tudtam volna vegig csinalni

2019. júl. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az előző hozzászóló úgy értette, hogy máskor, vagy hogy most vegyél eseményutánit, de azért elmondom, hogy azt három napon belül kell bevenni, szóval már hatástalan lenne.

Remélhetőleg csak valami más hormonális változás okozza. Ugyanazt tudom mondani, hogyha még 3-4 napig nem jön meg, akkor vegyél egy tesztet.

2019. júl. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Liz* ***** válasza:
A megszakítás nem védekezés, pláne ha most kéne megjönnie, és 2 hete voltatok együtt mert akkor van az ovuláció, vagyis akkor vagy termékeny (a ciklusod kb. 14.napján és ez kb akkor volt). Szóval lehetsz terhes. Javaslom járj utána hogyan működik a tested, és kérlek használjatok legalább óvszert.
2019. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!