Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jellemző hogy másnak is csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jellemző hogy másnak is csak enyhe orgazmusa van?

Figyelt kérdés

Én pl nem érzem hogy szétáradna az egész testemben és robbanna ez az érzés.

Akinek szintén gyenge van, mit érzékel konkrétan?



2019. júl. 26. 10:51
 1/8 Andizsuzsi ***** válasza:
0%
Mi köze van az orgazmusnak az egészséghez?
2019. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Ha gyengének érzed, talán nincs is orgazmusod.
2019. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Tudom, hogy nőkre vonatkozik a kérdés, de férfiként elmondhatom, hogy nálunk is létezik enyhe orgazmus, sőt olyan is, hogy egyáltalán nincs élvezet, de ejakuláció van.


Sajnos sok nő van, aki csak enyhe orgazmust él át vagy még azt sem.

2019. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
1-es, a lelki egészséghez nagyon is sok köze van.
2019. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Én például férfiként csak bizonyos pózban, és nem akármilyen technikával tudok jól kielégülni. Van olyan, hogy csak kifolyik a sperma, de nem érzek semmit.
2019. júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Változó mikor milyen intenzív orgazmusa van az embernek.
2019. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szubjektív hogy mi számít "erősnek" avagy "gyengének", a lényeg, hogy neked jó legyen! Ne mintákat másolj, ne megfelelni akarj. Mindenkinek más és más intenzitású, de mindenki élvezi. Tedd te is ezt, engedd el magad, élvezd a többit a tested tudni fogja.
2019. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam is mikor milyen, van, hogy alig érzek meg belőle valamit (kb. csak a hüvelyfalam többszörös összerándulásából tudom, hogy megtörtént), máskor viszont kifejezetten intenzív. Szerintem normális, hogy ez személyenként eltér.
2019. aug. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!