Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan élvezzék el csiklón?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élvezzék el csiklón?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnák CSIKLÓI orgazmust elérni?

2019. júl. 29. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nézz maszturbációs videókat hogy csinálják.
2019. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyél nedves, úgy a legjobb érzés, ha nagyon csúszik.

Két ujjaddal kezdd el simogatni a csiklód, körbe-körbe, fel-le, lassan vagy gyorsabban, ahogy jólesik.

Közben simogathatod a hüvelybemenetet is. És minél nagyobb terpeszben vagy, annál jobb érzés. Sőt, térdelve a legjobb.

2019. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. júl. 29. 13:07
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Napi szintű kérdés, napi szintű hlye válaszokkal....


"Nézz maszturbációs videókat hogy csinálják."

- nem csak a technikán múlik, ha valaki mondjuk nem tudja elengedni magát, vagy mély letargiába esik ha épp nem megy, vagy nem azonnal megy neki, vagy nem pont úgy

és nem mindenkinek ugyan az, ugyan úgy jön be leginkább


"Segithetek? :-))"

- szép próbálkozás volt, taps, biztos valóban tudnál neki segíteni (ja nem...)


"Legyél nedves, úgy a legjobb érzés, ha nagyon csúszik.


Két ujjaddal kezdd el simogatni a csiklód, körbe-körbe, fel-le, lassan vagy gyorsabban, ahogy jólesik.


Közben simogathatod a hüvelybemenetet is. És minél nagyobb terpeszben vagy, annál jobb érzés. Sőt, térdelve a legjobb."

- nem mindenki úgy szokta, sőt, sok csaj inkább szárazon a csiklót fedő bőrt birizgálja, mert különben annyira csúszik a keze, hogy nehezebb eltalálnia hogyan, a hüvelybemenet simogatása se feltétlenül hatásos mindenkinél, főleg mikor még a csiklóját sem ismeri, akkor nem biztos, hogy azt kéne neki, továbbá a minél nagyobb terpesz és hasonlóak se mindenkinek okésak, sőt, ha nem kényelmesen fix pozícióban van valaki (pl. nekidőlve valaminek), hanem térdelve, meg így-úgy, akkor egyfelől arra is figyelnie kell, ha minimálisan is, meg lehet a végén nehezebben élvez el, mert fájni fog a térde, vagy parázik, hogy eldől, vagy akármi....


továbbá....

lehet mondani technikai dolgokat is, igen, sokfélén lehet csinálni és sokfélén tudhat is menni előbb-utóbb kitapasztalva-gyakorolva, de akik ezzel ismerkednek épp, vagy nem tudnak elélvezni, azoknál általában nem itt vannak a gondok, hanem:


- gátlásosság

- megfelelési kényszer önmagukkal szemben, majd tragédiaként megélve, ha nem megy azonnal

- nem kezelik a helyén a dolgot, talán belül szégyellik is, vagy valami

- millió dolog lehet, akár az is, ha valakinek fázik a lába


van aki imádja, ha közvetlenül a csiklójához ér, valakinek meg az már brutálisan túl sok, nincs két egyforma punci és hozzá tartozó csaj


de relax, nyugi, gyakorolj, előbb-utóbb ráérzel, meg menni fog, meg majd egyre jobban és jobban és az orgazmus nem cél, hanem az a cél, hogy megismerjed magadat és rájöjj hogyan jó neked és hogy lesz mégjobb és különféle módokon is.... az orgazmus már csak következmény lesz


a kérdezőnek egyébként írtam, gondoltam megkérdezem tőle hogy csinálta eddig, hányszor próbálkozott, egyebek... de nem kaptam választ, gondolom ő is csak egy mondatos kérdésre egy mondatos szuper instant választ vár, de ez nem így működik.... meg kell ismerned magadat, nincs joker válasz, és a technikai része a dolognak a legkisebb tényező

2019. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én úgy kezdtem el maszturbálni pedig, hogy ráakadtam egy intim masszázsos szexvideóra. Láttam, hogy csinálják nagyjából úgyhogy elkezdtem magamnak is. Nem sikerült elsőre elélvezni, de egy héten belül kitapasztaltam, hogy nekem milyen technika jön be. Magadnak kell érezni mi a jó.
2019. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fedezd fel magad!! Úgyis meg fogod érezni, mikor jó, vagy mikor még jobb... mindenki másképp működik.
2019. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csiklódat simogasd és előbb utóbb rájössz, hogy a jobb.
2019. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!