Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nehezen elélvező nők! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen elélvező nők! Nektek mi a legjobb mód, amivel el tudtok élvezni? Mi és mennyi idő volt amikor el sikerült érnetek az első orgazmusotokat? L

Figyelt kérdés

Nem részletekbe menő leírást kérek, hova, mennyi erősen nyúltatok magatokhoz, ez nem érdekel. Csak az, hogy eszköz, videó, képek, hangok, párotok, vagy mi kellett ahhoz, hogy végre el tudjatok élvezni?


Ezzel van a problémám, és őszintén kíváncsi vagyok, más is akkor a szerencsétlenség, mint én, és ha igen, sorstársaim hogyan és mennyi idő alatt orvosolták?


Felkínálkozó férfiak, kíméljetek a levelekkel, nem ezért írtam ki a kérdést.


18/l



2019. aug. 1. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Megdugattam magam 5 pasival egymás után. 19/L
2019. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül párnával tudok elmenni, egy bizonyos módon.


Kellett egy kis idő, mire leküzdöttem a szégyenlősségemet és megmutattam a páromnak, hogy hogy csinálom.


Aztán kipróbáltam a technikát rajta is, mint a párnámon.


Most már megy "rendesen" is, de csak ha én vagyok felül.


A videók, képek sokat segítettek anno, de nélkülük is elég jól elvoltam.


Most a párom arca, hangja, ölelése is kulcsfontosságú, már ki sem elégülök rendesen a párnámmal. (Elmegyek, de nem érzem azt, hogy elég, "jóllaktam")

2019. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyedileg változó - pont amennyire minden ember szexualitása, orgazmusa is az. Nincs univerzális módszer.

Engedje el magát, ne görcsöljön rá, ne hajtsa az orgazmust mint valami grált. Kötetlenül, csak lazán és élvezze a szexualitást - a teste úgyis tudni fogja hogy reagáljon.

Ha maszturbáció alatt el tud élvezni akkor túl nagy gond nincs ültesse át annak a "technikáját" a gyakorlatba.

2019. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!