Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen különleges, esetleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen különleges, esetleg extrém helyen szexeltetek már?

Figyelt kérdés

Történetet is írjatok, ha szívesen megosztanátok.


DE, mielőtt bárki azt hinné, hogy csak azért írtam ki a kérdést, hogy majd egy jó önkielégítést végezhessek magamon. Azt el kell szomorítsam, de nem erről van szó.


Szerintem nagyon izgalmas ez a téma és tapasztalatokat is gyűjthetek.


Úgyhogy jöhetnek az extrém válaszok minden mennyiségben!


L



2019. aug. 4. 03:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó! Én meg azért vagyok itt, hogy elolvassam.
2019. aug. 4. 04:07
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Vonaton, játszótéren, parkban, általános iskola udvarán, tsz udvarban, dunaparton, ligetben, sikátorban.


Amikhez sztori is tartozik:


1. Egy kisváros falusabb részén laktam, áramszünet volt, nem volt köztéri világítás. Az utolsó utca után, kb. 5-600 méterre volt a bekötő út, közte egy híd, ami alatt egy kis ér volt, na ott konkrétan az útszélén először a hídkorlátnak támaszkodva, aztán meg pulcsikon fekve. Autó bármikor jöhetett volna, amit utolsó pillanatban vettünk volna észre.


2. A városban az egyik főbb útnál a házak hátulról egy keskeny kis utcából tudtak autóval behajtani az udvarukra. Ott egymásnak estünk, nagyba ment a témázás mikoris egy autó épp jött ki az egyik háztól, valószínűleg észrevett minket az öreg fószer, de nem szólt semmit.



3. Autóban a főúttól 10 méterre, éjszaka. Jött pár autó közben, nem tudom láttak e.


4. Lakott területen kívűli benzinkút parkolójában a motorháztetőn. (Nem volt kamera)


5. Vasútállomás. Mögötte hosszú kertek voltak a végén házakkal. Az egyik kerítés megvolt bontva, bemásztunk a kertbe. Ugatott a kutya, de nen foglalkoztunk vele, mígnem egy elemlámpás ember futni kezdett felénk a kutyával együtt. Végül az elhagyatott, lepusztult váróteremben fejeztük be.



6. Tóparton az egyik kis faházas stég asztalán. Tele volt a tópárt kamerával, annyit mondott 1 héttel később a tó tulaja/kezelője, hogy máskor, ha lehet ne másszunk be más faházához. Nem tudom, hogy bármely kamera odalátott e ahhoz a stéghez.



7. Óraátállítás volt, elfelejtettük, vártuk hajnalban a vonatot, de így volt +1 óra. Kiültünk a közeli parkba, ráültem a páromra, majd jött egy részeg banda. Az egyik srác tőlünk 5 méterre próbált megőrűlni, kukákat dobált, üvöltözött vagdosta magát a földhöz stb.



8. Meglepetés szülinapi bulit szerveztek nekem az egyik tóparton, ahol kilehetett bérelni egy nagy pavilont. Volt egy kis erdős rész, egymásnak estünk, persze addigra már ittunk. Mire visszamentünk tiszta falevél volt mindkettőnk, meg mindenféle dzsumbuj volt rajtunk, mindenki levágta mi történt.


9. Focipályánal magaskilátó vagy minek hívják. Diákolimpia volt. Vagy 300 ember volt alattunk. Levolt zárva a torony, de a srác ott dolgozott, felmásztunk, miközben rajta voltam, nyikorgást hallottunk és még épp időben rendbe raktuk magunkat, ugyanis fiatal kis suhancok látták, hogy felmásztunk és feljöttek ők is.


10. Strandon voltunk. A strand egy félreesőbb részén volt egy "elhagyatott" játszótéri kastély vagy nem tudom minek nevezzem, ami levolt zárva, mi meg felmásztunk rá. Amikor dolgunk végeztével jöttünk le, beszakadt alattunk az egyik deszka.


11. A suliban közmunkát lehetett vállalni a tűzoltóságon. (Nem volt kötelező)

Mivel volt jópár fiatal önkéntés tűzoltó akkortájt, nagy örömmel mentünk a barátnőimmel. Volt egy srác, aki talán 4 évvel volt idősebb nálam és odáig volt értem. Sokszor szolgálaton kívűl is bejött ha tudta, hogy ott vagyok, randizni kezdtünk. Végül 2 hónap elteltével a "kondi" szobában szexeltünk.


12. Meglátogattam a külföldön élő testvéremet. Erkélyes lakásban lakott. Másfél hónapot töltöttem nála nyáron. Megismertem egy brutál helyes német srácot. 1 hónapig elvoltunk, aztán mielőtt hazajöttem volna szexeltünk, viszont annyira meleg volt a harmadikon, hogy kimentünk az erkélyre. Miután végeztünk vettük észre, hogy a srégen szemben lakó bácsika valószínűleg látta az egészet.



Azthiszem körülbelül ennyi volt. :D

25/N

2019. aug. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
#3 Vagy kamu vagy vagy nagyon gáz xdd
2019. aug. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ide nem írnám ki, főleg ha fiú fiúval nem érdekel, de privátban szívesen. :)
2019. aug. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Talán az egyik legjobb, a Hajdúszoboszló - Nagyhegyes helyközi buszon...

f.

2019. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ZoltanAnglia ***** válasza:
41%
Iranban egy katonat szoptam le egy parkban.Majdnem rajtakaptak..abbol pedig ha nem tudtam volna elmenekulni...nagy baj lett volna.ferfi vagyok.
2019. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vonat, lépcsőház, mozi.

21l

2019. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ÉrettFfi ***** válasza:
Dög meleg volt Tunéziában így az erkélyen bújtam bele az utitársamba. Autóban csak leszoptak de a végén vettük észre, hogy az ajtónál bámul egy pasi.
2019. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!