Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Van olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Travis83 kérdése:

Fiúk, lányok! Van olyan, aki a képzelőerejével (fantáziálás) az orgazmusig jutott? (úgy, hogy magához sem ért)

Figyelt kérdés
Férfiaknál biztosan tudom, hogy van ilyen, de csak nagyon kevesen képesek rá. Tettem kiváncsiságból egy próbát és hát hajszál híján sikerült, de aztán mégsem. Viszont még így is nagyon különleges élmény volt. Mintha valami virtuális valóságban lettem volna. Próbálta már valaki? Amúgy eléggé nyugodt környezet kell hozzá.

2019. aug. 6. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt. Ez neked,hogy sikerült majdnem?
2019. aug. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hipnózissal el lehet érni
2019. aug. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én pasiként olyan 3-4szer elértem már. Nagyon nem egyszerű, megfelelő idő, hangulat, és képzelőerő kell, ha már pár másodpercig elkalandozik az agyad, visszamész az eredeti fázisba. Olyan, mint egy nagyon nehéz meditációs gyakorlat. Ha ráérzel, akkor egyre könnyebb lesz.

Vicces érzés, más... ha éppen olyanom van, megpróbálom megint

2019. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nahát, tehát van itt olyan, akinek ez sikerült. Majd én is újra próbálom, mert amúgy nagyon egyedi érzés volt úgy is, hogy nekem csak majdnem sikerült.
2019. aug. 6. 13:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem maszti közben is sokszor 80-90% fantáziálás, viszont olyanra nem emlékszek, hogy magamhoz se nyúltam közben s mégis eredményes volt a dolog.


Viszont egyszer álmomban volt egy nagyon erőteljes orgazmusom, meg 2-3 kisebb. (persze más-más alkalmakkor)


18/L

2019. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Volt olyan partnerem, aki gerincprobléma miatt érzéketlen, neki a fantáziája volt az alap.
2019. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha 50 év távlatából jól emlékszem, az éjszakai magömlés pontosan erről szól.
2019. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az éjszakai magömlés nem tudatos.
2019. aug. 7. 19:45




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!