Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A ti tapasztalatotok alapján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti tapasztalatotok alapján a rosszlányok.hu hirdetőinek értékelései mennyire hitelesek?

Figyelt kérdés

Ti pl szoktatok kommentelni a hirdető lány profiljához?

Én összesen 3 csajnál voltam ahol vagy 15 db rettenetesen pozitív meg kb 2 negatív (el nem fogadott)értékelés volt,és a lány,a környezet,a hozzáállás meg minden teljesen más volt mint amit tapasztaltam,pedig nem voltam balhés,átlagos alkat meg kinézet vagyok.

Akkor ezekre a hozzászólásokra felesleges adni?Vagy ezeket kamu profilokkal írhatják a lányok?Csak azért kérdem mert sokan azt tanácsolták hogyha megy az ember,akkor olyanhoz menjen ahol pozitívak az értékelések,viszont ennek tudatában zsákbamacska ugyanúgy az egész,mert hiteltelen az értékelések 95%-a...

Ti hogy vagytok ezzel?



2019. aug. 6. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
15 db pozitív értékelés baromira kevés. Mindenképpen olyan lányhoz menjél, aki naprakészen frissíti a képeit, továbbá fórumban is aktív, és minimum 100 pozitív értékelése van. Olyanban biztos, nem fogsz csalódni.
2019. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Csak a negativat kell nézni - az nem kamu.
2019. aug. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Létre tud hozni bárki bármilyen profilt és tud kommentelgetni kamut is. Kell némi rafinéria hozzá, mert van pár kritérium, ami alapján gyanúsnak ítélnek meg egy kommentet, de ezt rafinériával ki lehet kerülni. Például nem egyszerre írsz sok kommentet, vagy régebben létrehozod a profilt, hoyg ne úgy felhasználó értékeljen hirtelen. Nekem van egy profilom, csak úgy, amiről nem értékelek senkit, mert nem is megyek senkihez, évek óta megvan. Ennyivel én is elkezdhetném írni a kamu kommenteket unaloműzésnek. Vagy bárki megtehetné ezt. Én nem teszem, mert ennyire azért nem unatkozom. Szóval nem ér túl sokat az egész.
2019. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
87%

Figyelj, én lassan örülök, ha a nő élőben hasonlít a képein levőhöz.


Az értékeléssel szerintem kitörölheted, sokan le is tiltjàk ezt a lehetőséget...

2019. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Elég vegyesek a tapasztalataim. Volt 1-2 lány, akihez nem bántam meg, hogy elmentem, de a többségre a fele sem volt igaz annak, amit írtak. A beszamolok.com-on írt beszámolók jóval hitelesebbek, az ott hirdető lányokban sokkal kevesebbet csalódtam.
2019. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Így igaz, a beszamolok.com megbízhatóbb oldal.
2019. aug. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A beszámolókat érdemes elolvasni, de nem kell szentírásnak venni.

Egy egy együttlét függ sok mindentől. Hogy a lánynak milyen a hangulata (otthoni állapotok miatt, előző vendég miatt, bunkó telefonáló miatt, egészségi állapot miatt) mennyire szimpatikus Neki az adott vendég és viszont. Mennyire jó hangulatú az adott "randi".

Lehet Te pl sokkal jobban bejössz egy csajnak, akiről 4-en negatívot írtak. Vagy épp elejtettél egy olyan félmondatot, ami miatt a csaj besértődik és ez rányomja a bélyegét a veled való hancúrra.

Lehet kamu a pozitív és a negatív beszámolók közt egyaránt. Írhat (vagy írathat) lehúzót valaki akinek konkurenciája a másik lány, írhat negatívat valaki aki többet akart volna a lánytól de visszautasította, írhat pozitívat manager, írhat pozitívat olyan aki többet akar a csajtól.

Én arra nem adok, aki nagyon futtatja magát a beszámolóban, hogy mekkora kan. Arra sem adok, aki sokadik beszámolóját írja egy adott lányról (van ilyen nem is egy). Engem egy beszámolóban az érdekel mennyire valósak a képei, mennyire korrekt a lány, és az amit vállal az mennyire felel meg annak amit az adatlapjára is kiírt.

2019. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Alap,értékelés és arc. Csak ilyen lányhoz szabad menni.

A sok értékelés a jó,abbolmis van ami nyilván kamu,de mondjuk 40ből kb.:10-15 a kamu a többi valszeg ríl.

2019. aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!