Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha undorodom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha undorodom a baratom spermajatol? 20L

Figyelt kérdés
Parszor a szamba szokott elvezni es hagyom mert nagyon szeretem( a baratom) de mindig majdnem hanyok utana.

2019. aug. 6. 22:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt a pasidnak, h izgatna téged ha máshova élvezne el.

L

2019. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mondd meg neki, hogy egyszerűen ezt nem szereted és kész. Ha ő is szeret téged, ennyit el fog tudni nézni neked.
2019. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%
Mondd el Neki h Teged ez zavar,nem szereted az izet.Ezt elfogja fogadni,hidd el.
2019. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy zavar de o nagyon a szamba akarja
2019. aug. 6. 23:02
 5/23 anonim ***** válasza:
16%
Lehet tévedek, de szerintem nem szereted eléggé. Én ha be lennék indulva lenyelném azét, akihez vonzódom erősen.
2019. aug. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
De szeretem, es le is nyelem de attol meg undorodom tole
2019. aug. 6. 23:07
 7/23 anonim ***** válasza:
8%
De ha szereted h lehet h hanynod kell tole?Eszel elotte eleget?Ehgyomorra nyilvan borzaszto miutan lenyelted.
2019. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%
Rossz étrendre vagy egészségi állapotra is utalhat az, ha ennyire hányingert keltő az a sperma. Én sajátomat szoktam kóstolgatni (nem gáz dolog), és van, amikor olyan neutrális íze van, van, hogy édesebb, és van, amikor nagyon sós, kesernyés. Utóbbi tipikusan akkor van, mikor szar az életkedvem, és ezáltal szegényesebben étkezem, többnyire húst hússal. Na ez nem jó, kellene jó sok gyümölcs meg zöldség, gondolom.
2019. aug. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Olyan Ez mint bármi más. Van akinek nem tetszik. Te ilyen vagy. Tűröd vagy tiltod. Mindig eldöntheted, de kötelezően lenyelni biztos nem kell.
2019. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
18%

Egyértelmű a szitu: Neki ez nagyon bejön, neked meg nagyon nem. Nem egyezik a szexuális habitusotok. Elméletben 3 opció lehetséges:

A) lemond róla (nem fog, max nem a Te szádba ereszti)

B) nyeled továbbra is (és egyre inkább megundorodsz a pasidtól)

C) egyszer a szádba élvez, egyszer nem.


Az első kettő opció vége előbb-utóbb szakítás. A harmadik opció utópisztikus, mert egyikőtök önzőbb lesz a másiknál.


(Na ezért kell szexelni, még jóval a komolyabb érzelmek kialakulása előtt)

2019. aug. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!