Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor lesz a BDSM...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor lesz a BDSM ugyanolyan elfogadott a (nyugati) társadalom körében, mint az LMBTQ?

Figyelt kérdés

ma már teljesen elfogadott (most a haterekről meg szélsőjobbosokról ne beszéljünk, de a "mainstream" már nem ők) hogy valaki egyik nap férfi, másik nap nő, és közben biszex. ezzel semmi baj sztem ha így született.


de a mai napig furán néznek egy férfira ha szubmisszív a természete, vagy ha fétisei vannak. ugyanez igaz a 24/7 bdsm kapcsolatban élőkre. néhány rendezvényen felvállalhatják magukat (pl. pórázon sétáltatja a nő a férfit) viszont az biztos, h közterületen ezt nem néznék jó szemmel, és rendőrt hívnának páran.

+ ha egy férfiről kiderül h szubmisszív (nyíltan felvállalja akár, vagy csak előkerül egy netes kép), akkor a baráti társaság és a munkahelyi kollégái is elhatárolódnak tőle.


ma már a melegekkel nincs így - szerencsére - de vajon hány évet kell várnia egy szubnak vagy dom(inának) h az ő irányultsága is elfogadott legyen?


2019. aug. 6. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Melyik országban élsz, ahol a b...zikat ennyire elfogadják szerinted? Csak kiváncsi vagyok.
2019. aug. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

azt nem értem, hogy miért reklámozná ezt bárki? Miért kell az utcán pórázon sétáltatni? Ne húzz már fel. Én is elég sok lányt uraltam már le, kötöztem meg, és aláztam meg játékból. De eszembe nem jutna bőrszerkóban sétáltatni bárkit, és ha ezt látnám, valszleg én is rendőrt hívnék. Húzz a hálószodábba beteges dolgokat kiélni, ne az én környezetem szennyezd.

Ugyanez vonatkozik részemről a melegekre is. Felőlem csináljanak amit szeretnének, és amit egy hetero pár megenged magának nyilvánosan, kézfogástól csókig, engem nem zavar. De ha rózsaszín pénisznek öltözve vonaglanak az utcán Pride címszóval, az nálam a beteg, tiltani való kategória. Pedig voltam ám full heteroként pride-on németországtól kanadán át több helyen is ha épp úgy jött ki egy utazásom.


TLDR: Elfogadott, de ne mutogasd a legbetegebb dolgaid.D

2019. aug. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Ha elfogadott lenne itthon az LMBTQ, akkor lehetne meleg házasság, de nem lehet, gyereket sem igen vállalhatnak.

Hidd el, ha egy meleg pár elkezdene nyílt színen smárolni, ráadásul egy férfi páros.. Elég sok a rosszalló tekintet.


Szerintem soha nem lesz olyan, amit te leírtál a BDSMmel kapcsolatban, s bár hiába szeretem ezt az irányultságot én sem szeretném, hogy ilyen megtörténjen.

Az oka pedig nagyon egyszerű. Ez egy magán jellegű dolog, senki nem kíváncsi rá, hogy mi folyik köztetek a falakon belül és ez oda tartozik szerintem.


Az is elég undorító a társadalomra nézve, hogy fesztiválokon a fűben, színpad mellett szexelnek.


Én értem, hogy ezt te miért gondolod jónak, hiszen ez egy módja a megaláztatásnak, de ez akkor sem helyén való.

2019. aug. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De a BDSMen mit kell elfogadni? Ez alap esetben egy olyan dolog, amit csak az ilettő 2 fél tud.
2019. aug. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!