Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Uj kapcsolatban elso (szex)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uj kapcsolatban elso (szex) probalkozasnal beijedtem, gatlasos vagyok, hogy kuzdjem le?

Figyelt kérdés

19/L nos elozo baratommal (17 evesen) vesztettem el igazabol eleg rossz elmeny volt...utana kedvem se volt a dologhoz max pettinghez...huvelyi uton soha se mentem meg el, felek hogy nem vagyok kepes ra es vele se lesz kedvem.

Most uj kapcsolatba vagyok (2honapja) nagyon kivanom a pasit, fantazialok rola, vagyom ra, de amikor odakerulunk beijedek. Nem kivanom igazan felelem van bennem...(multkor megakart ujjazni de elloktem a kezet pedig vagytam ra) mivan ha nem leszek jo az agyban? Ha nem jol mozgok rajta (csipomozgasom nem igazan jo) ? A srac eleg tapasztalt ilyen teren, felek hogy rosszul teljesitek. Lenne par eleg hulye kerdesem, bunko valaszok kimeljenek

Szex elott vagyis a pettingnel ti mit csinaltok a pasinak? Ugy ertem oralis szex vagy esetleg kezzel es hogy addig ameg elnem megy vagy csak kicsit, hogy jobban felizguljon?

Hogy javithatnek a csipo mozgasomon? Vagy majd csak raerzek?

Ha csak elso alkalomkor petting van az rossz?

Ha huvelyi uton nem vagyok kepes elmenni ez csalodast okozhat a pasinak? Felek hogy kiabrandul...nem akarom hogy rossz legyen a szex vele is...



2019. aug. 7. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
kezdetnek mondjuk ne ezeken a technikakon agyalj, hanem hagyd hogy ő csinálja amit ő tud hogy kell, és ne lökd el amikor kívánod, mert idiótának néz és ki fog dobni. Aztán majd ha az alapok jönnek, dolgozhatsz a lovagló technikádon..
2019. aug. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért nem mondod ezt el neki?

Szerintem megértené! 25/F

2019. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia szerintem akkor menj bele barmibe is ha biztos vagy benne!Ha csak kényszerből lesz meg mert ugy érzed már muszáj lenne akkor biztos hogy nem fogod élvezni!

Szerintem se agyals túl a dolgot erzed majd hogy mit kell tenned,meg össze is kell szokni szex teren egy új párnak rájönni hogy ki mit szeret:)

Ja és en se mentem meg el hüvelyi úton csak csikló izgatassal,nincs ezzel gond.

23/l

2019. aug. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A királyfi három próbája:

1, empátia. Mond el. Ha nem úgy reagál ahogy szeretnéd, az sokat mond róla már mielőtt belekezdenétek..

2, elégítsen ki téged. Te vagy királylány, az első szex szóljon arról, hogy neked a legjobb legyen, elvárások nelkül! Én be sem kapnám neki elsőre, neki kell elvarázsolnia téged!

3, össze tudtok szokni. Ha bármelyik reakciója benned csalódást kelt, arra utal, hogy alapvető dolgokban máshogy gondolkodtok. Nyilván mindenkinek más az igénye, neked kell érezni hogy ő megfelel-e neked hosszú távon. Ha úgy ítéled meg, hogy igen, ne szégyenlősködj, tegyél meg te is mindent ami jól esik, próbálkozz bátran a lovaglással is, többféle helyzetben, lazulj el és csináld ösztönből! Csípőmozgás nem kell mindenképpen táncosnői szinten, széles terpeszben előre-hátra, fel-le, a helyzet majd adja...

21L

2019. aug. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen...
2019. aug. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!