Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor elveszíteni a szüzesség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor elveszíteni a szüzességem akkor vérzik a puncim?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni mert ha igen akkor nagyon ciki lenne nekem meg ha vért látok akkor beszoktam ájulni!

2019. aug. 7. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Igen,verzel.Nem hiszem h ettol ajulsz majd be,lesz neked annal nagyobb bajod h ezzel foglalkozz,pl figyelned kell a partnerre is meg ilyenek.
2019. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem vérzik mindenki! Ha igen, akkor is csak néhány csepp.
2019. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
En nem vereztem. De mindenki mas. Nem ugy kell elképzelni hogy omlik belőled utana a ver, csak par csepp.
2019. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
#2 Van ra esely,szoval jobb ha a kerdezo beletorodik a verzesbe. Nyilvan ez inkabb ilyen fifty-fifty dolog,de verzes lehet.
2019. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Há de gyárekek...Há mjndenki vérzik,há ti hanyas évesek vagytok?Gyárekek egy kis bioszt köllene tanuni.
2019. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól is figg hogy milyen vastag a cerka meg hogy mekkora a perforacio a szuzhartyadon, kedveském
2019. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.
2019. aug. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem véreztem . Ne ijesztgessétek szerencsétlen lányt
2019. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem mindenki.a legtobb ember nem verzik

En sem vereztem

16/L

2019. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!