Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert csip a sperma?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csip a sperma?

Figyelt kérdés

Menstruacio elmulasa.utani aktuskor mindig csip a parom spermaja,ez mitol lehet?

tegnap mult el egyutt voltunk majd elkezdtem maszatolni egybol abba hagytuk mondvan lehet megsem mult el.Ma egyutt voltunk es miutan elelvezett majd 5percel kesobb elveztem el en abbahagytuk utana kezdett el csipni..Kb 10percen keresztul szokott es mindig csak miutan a menstruacio elmulik..Ez normalis?

mult honapban volt gomba arra kaptunk kezelest kremet es gyogyert is szoval mar kozel 2hete ne voltunk egyutt mert a kezeles 1hetig eltartott utana meg megjott ..Hozzateszem menstruacio utan tiszta vizes huvely oblitest alkalmaztam doktor javaslatara.


2019. aug. 7. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet allergiás vagy rá.
2019. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam mar ra de mar 9honapja a babaprojekten vagyunk es csak havonta 1x csip mikor menses utan vagyunk egyutt..
2019. aug. 7. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Azért csíp, amiért a szem is bevörösödik tőle - mert magas a sótartalma, az csíp. Valószínűleg enyhe, nem látható felszíni hámsérülései voltak és azt "marta" a sótatalamol. Ha hevesebben szeretkeznek, nem kellő fokú a lubrikáció (és emiatt a felszíni hámréteg sérül, ledörzsölődik) akkor előfordulhat ilyen. Menstruáció után egyébként is érzékenyebb lehet a hüvely hámfelülete.

Azért remélem fogamzásgátlót vagy óvszert is használnak, azok a legbiztosabb módozatai a fogamzásgátlásnak.

2019. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Irtam hogy egy ideje rajta vagyunk a babaprojekten.Nem hasznalunk.oveszert es semmilyen fogamzasgatlas mar 9honapja.
2019. aug. 7. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Túl sok csípőspaprikát eszik.
2019. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!