Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha el akarok menni erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha el akarok menni erotikus masszázsra akkor oda illik a s*ggemet is szőrteleníteni? 25/F

Figyelt kérdés
Csak egy sima erotikus masszázsra akarok menni, nem tudom, hogy ilyen téren mik az elvárások.

2019. aug. 8. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj.
2019. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem,tojd je.
2019. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Le
2019. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Két elvárás van: az egyik, hogy legyél tiszta, ápolt (tusolj le előtte), a másik, hogy legyen nálad elég pénz :) Nem kell előtte szőrtelenítenie, engedd el magad és élvezd amit kapsz a pénzedért (mert azért teszik nem szeretetből).
2019. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekem is ez volt a megérzésem, hogy nem kell, de mi van ha prosztata masszázst is kérek? (most nem akarok kérni, de majd egyszer lehet kipróbálom)
2019. aug. 8. 16:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért kellene szőrteleníteni? Nem egy neked tetsző partnerhez mész, akinek ez az elvárása. A masszőrnek te egy vendég vagy, akit kezel. Az orvosnál sem borotválkozol, hogy tetszél neki :D Én masszőr vagyok, de nem válogathatom meg, hogy ki jöhet hozzám. Normális higiénia az, ami mindkét részről elvárható! Ha csak a s*gged (is) akarod masszíroztatni, az meg még az erotikus kategóriát sem érinti(nálam).
2019. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!