Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Körülbelül mennyi szünetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülbelül mennyi szünetnek kell lennie 2 férfi orgazmus között?

Figyelt kérdés

2019. aug. 9. 01:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máshogy működik. Van akinek kell 10-15 perc, esetleg több, de van olyan is aki azonnal képes egy újabbra.
2019. aug. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyèn függő.

Van aki rögtön kèpes , van akinek kell 15 perc ès van akinek fél óra se elég.

2019. aug. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
0 és 24 óra közötti idő, egyéntől függően
2019. aug. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
20perc
2019. aug. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Az attól függ, a 2 férfi ugyanaz?
2019. aug. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ember és helyzetfüggő is.

Nálam is van olyan, hogy egy rövid menet után teljesen kielégülök, meg van hogy egy hosszabb, kiadósabb szex után le sem lankadok és tudom folytatni.

2019. aug. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénenként változó, de még a kor is befolyásolja szerintem, nekem legalább kell egy vagy két óra...
2019. aug. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valakinek szinte egyből megy a következő menet, másnak pedig akár több óra is kellhet.
2019. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

még ugyanannál a férfinél is változik. Nekem volt már olyan, hogy ki sem húztam punciból és mégis megkeményedett, de volt olyan is, hogy több órát kellett várnom. Fáradság, idő, stressz, minden befolyásolja.

Olyat is ismerek aki naponta csak egyszer képes elsülni. Bírja akár egy óráig is a szexet, de ahogy elsült, aznap már hasznavehetetlen

2019. aug. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!