Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pasik, számotokra értékes a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, számotokra értékes a szüzességetek?

Figyelt kérdés

Érdekesnek tartom ezt a témát, a lányok általában várnak szex előtt, hogy olyannak adják magukat aki megérdemli.

De a pasiknál ezt nem tapasztalom. Ők (ahogy eddig észreverrem) minél hamarabb le akarnak valakivel feküdni, mert cikinek tartják hogy szüzek.

Viszont nekem, lányként értékes egy pasi szüzessége. Lányok, fiúk, más is gondolja így rajtam kívűl? 19L



2019. aug. 10. 16:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen :)
2019. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
35%
Forditva van a helyzet.A nok adjak oda magukat barkinek,ilyenkor leirjak,h 15 evesen vesztettek el,szerelembol.XDD aha,persze...Ugrott a dakora. Szerintem az a normalis ha ikyen 19 evesen veszti el a szuzesseget valaki,esetleg 18 evesen,de nem elobb.
2019. aug. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok!:)
2019. aug. 10. 16:59
 4/28 anonim ***** válasza:
85%

Legkevésbé sem, inkább átoknak, bélyegnek érzem.

30F

2019. aug. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
15%
Egy férfi nem lehet szűz,mert a péniszen nincs szűzhártya és semmi sem szakad át. A nők lehetnek szüzek mivel nekik van szűzhártyájuk. Olyan van aki sosem szexelt és tapasztalatlan. Okoskák.
2019. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
64%

Persze! 36 éve vigyázok rá. 😅

Igaz hogy nem kell senkinek, de óvom mindentől.

2019. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem értékes. Egy betegség amitől mihamarabb szabadulni kell.


Nekem 20 felett sikerült bőven elvesztenem...mert introvertált és szorongó voltam... és nagy pszichológiai károkat okozott. Lányok aláztak meg, és volt aki szakított is emiatt.


Szerencsére miután elvesztettem, helyreállt az önbecsülésem és utána már elmúlt a szorongás is amit a lányokkal való ismerkedéskor éltem át.

Úgy éreztem végre rendbejött az életem és embernek éreztem magamat.


Szóval 20 felett szerintem minden férfinak el kéne vesztenie minél előbb! Minden nap elvesztegetett idő és súlyos lelki problémákat fog okozni.


A vége akár egy aggszűz 30 éves elszigetelt, depressziós mentális beteg ember lehet.


Ennél amúgy még sokkal nagyobb probléma ha még kapcsolata sem volt az illetőnek, vagy legalább valami ismerkedési próbálkozása. Ez az amivel igyekezni kell, mert ez meg aztán végképp elvág attól, hogy valamilyen kapcsolata legyen az embernek... a nők többsége esélyt sem ad, ha vénszűz kapcsolatszűz valaki. Ha ad is esélyt, akkor a vénszűz férfi fogja elszúrni a szorongéstól. Ez egy ördögi kör.

2019. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Volt itt egy kérdés, amiben az volt a kérdés, hogy a férfiaknak megváltozik-e az élete a szüzességelvesztés / első barátnő után.


Egyértelműen 100%-ban igen volt a válasz. Utána ezerszer könnyebben megy az ismerkedés.


Nem kell annyit agyalni rajta meg érzelgősködni, mert később sokkal nehezebb lesz. Ez olyan mint nézni a bicajozást. Vagy 8 évesen megtanulsz és normális, természetes folyamat lesz bringázni. Vagy 30 évesen is csak bámulod és irigyled a normális élvezettel biciklizőket és valami hatalmas teljesítménynek tartod. Akkorra már annyira szégyelled, hogy inkább bele se kezdesz.

2019. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
17%
Ha már szexelni tudtok akkor olvassatok utána a dolgoknak. És nem piros kezeket nyomni. Legalább agyilag fejlődtök. Fontos az is.
2019. aug. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

#7 ezt mind aláírom, engem teljesen tönkretett. Amiben az is "besegített", hogy se barátnőm, de egy csók sem volt még sosem...


(4-es vagyok)

2019. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!