Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van valami csoport vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami csoport vagy platform ahol fétishez partnert lehet találni?

Figyelt kérdés

Olyan ahol pl nincs megszabva napi ennyi üzenet meg nem fizetős stb stb. Vagy facebookon ahol azért előtte lehet beszélni kicsit megismerni a másikat esetleg. Tudom ingyen kevés az esély hogy vállalják a lányok szóval így is számítok hogy nem ingyen lesz.

Hátha valakinek már bejött valami. 22/f

Lehet hülye kérdés de egy próbát megér hátha tud valaki valamit ajánlani.



2019. aug. 10. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a oldalt is sokan fétis kérdésekre használják és így akarnak partnert találni. Talán angol fórumokat próbáljál meg.
2019. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ez engem is érdekelne. Én csaj vagyok, és nincsenek fétiseim mégis kipróbálnám valamilyen pasi fétisét. Persze ha tetszik nekem is a fétis. Szóval én is kíváncsi vagyok ilyen oldalakra.
2019. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan rákeresel egy fétisre, nagy eséllyel találsz olyan közösséget ami izgat. Én is találtam. De így, hogy nem tudjuk mi az, nem fog tudni segíteni senki. Írd ki legalább a fétist és akkor tudnak segíteni olyanok, akiknek ugyanaz van.
2019. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Smpixie oldalon
2019. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ingyenes FB és egyéb csoportokban jórészt férfiak vannak. Vannak BDSM társkeresők (a legnagyobb az smpixie), viszont azok mind fizetősek. Ha viszont ez a vágyad és komolyan is gondolod, akkor miért ezen szeretnél spórolni? Ha "összejön" egy partner és azt mondja üljünk be előtte meginni valamit akkor sem fogod azt mondani, áááá én figyinget sem akarok erre költeni / csizma fétisem van, vedd már meg te magadnak.
2019. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itt lehet.
2019. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!