Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek beteges ha pasikén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beteges ha pasiként arra gondolok hogy lány vagyok és egy szigorú dom büntet meg?

Figyelt kérdés

2019. aug. 11. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Csak egy picikét beteges. Még belefér.
2019. aug. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Az
2019. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem "beteges", mert jogszabály nem tiltja, egészségre nem ártalmas. Fogalmazzunk úgy, hogy nem éppen átlagos. Számtalan oka lehet, ha kifejezett nemi izgalmat váltanak ki a gondolatai, akkor a nemi identitászavarában lehetnek anomáliák, aminek a részleteit lehet Ön még nem is látja.
2019. aug. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem,nem beteges.Szerintem Te sissy kedvelo vagy,ezt mar hallottam,amikor a pasi no akar lenni az agyban.
2019. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te erre izgulsz föl és a partnered is vevő rá, akkor nincs semmi baj.
2019. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem beteges, legalább erősen bi hajlamaid vannak mazoval fűszerezve. Volt már ilyen partnerem.
2019. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 De La Cruse ***** válasza:
Igen!
2019. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem az. És ettől még homo vagy bi hajlamaid sincsenek, hiszen nem férfiként, nőnek nevelve akarod megélni. Simán izgatónak találod. Gondolom ha lenne egy másik életed és abban nő lennél, akkor élveznéd.
2019. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!