Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az kirívó, ha egy lány mezítlá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az kirívó, ha egy lány mezítláb mászkál nyilvános helyen? (Sok lábfetisiszta pasi miatt)

Figyelt kérdés

Nemrég egy lány mezítláb volt az edzőteremben,nem volt rajta se cipő,sem zokni.A lábfétis elég gyakori férfiaknál,szóval belegondoltam,hogy ez biztos beindít ez sok embert,talán nem kéne lányoknak nyilvános helyen mezitláb járniuk.

Meg folyamatosan ásítozott is,engem a szájfétisem miatt indított be.

Szóval elég kirívó eset volt.



2019. aug. 13. 23:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
6%
#9 Latex buslakodo.Keress ra,abbol csak fej latszik ki.Csak eppen mozognk nem lehet benne.😉
2019. aug. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
69%

Most száj, vagy lábfétised van, vagy mindkettő?

A burkafetisisztákat kihagytátok a felsorolásból :D ("nagyon izgat, hogy mi lehet alatta, ábrándozom róla, hogy teljesen meztelen alatta, egyszer úgy ráverném egy burkára")


Nem a lábfetisiszták kedvéért vannak egyesek mezítláb az edzőteremben, ahogy a strandon sem, hanem mert úgy esik nekik jól. Nem az ilyen-olyan fetisiszták határozzák meg ki hol legyen mezítláb, vagy rövid szoknyában, dekoltázssal, hanem a praktikum, a társadalmi szokások és az adott öltözék viselője saját maga.

2019. aug. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
3%

Az hogy valakit izgat a csaj titokzatossága izgat, az már aberráltnak számít?

Há' beszarok rajtatok, bezzeg az instán meg stb. kint van a fél pinájuk de az teljesen oké, gratulálok.

Mint az állatok...

2019. aug. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

#13

Az nem állatias, aki olyan szinten ki van éhezve, hogy képes kiverni bármire, ami összefüggésbe hozható a női nemmel valamilyen módon (pl. burka)?

2019. aug. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
7%

#14

Én nem mondtam hogy izgat a burka, csupán ha egy nő nem teszi ki mindenét az egy férfi szemében igenis lehet izgató, a burka az a másik véglet, nem értem ha valaki mer olyat állítani hogy nem kellene mindent kirakni akkor rögtön rásütik hogy burka meg csador kéne a nőkre mert egy nagy nőelnyomó az illető, pedig szó sem volt ilyesmiről.

Miért ilyen szélsőséges mindenki?

Az aranyközéputat kellene megtalálni.

2019. aug. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
76%
Szóval ha egy nőnemű egyén hagyja kivillanni a csupasz lábfejét férfiemberek szeme láttára, az számodra már "kirakja mindenét" kategória, és az "arany középutat" képviseli az, aki szerint ilyesmit nem helyénvaló csinálni? Csak mert ez jön le abból, amit írsz.
2019. aug. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

#16

Én nem a nő lábfejére értettem, nálam az verte ki a biztosítékot hogy rögtön aberráltnak van nevezve az, akit jobban vonz hogy nem mutat meg mindent a nő, ezt a 9-es válasznál láthatod, jó nagy feminista lehetsz...

2019. aug. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Te meg jó nagy idióta. Naiv módon elhittem, hogy egyértelmű lesz, mit értek a titokzatosság alatt egy olyan szövegkörnyezetben, ami A BURKA VISELÉSÉRŐL SZÓL. Úgy tűnik, hiba volt. Mindenesetre a #12-es válaszolónak sikerült megfogalmaznia a lényeget úgy, hogy az a gyengébbek (értsd: te) számára is érthető legyen, be is másolom a kedvedért:

"nagyon izgat, hogy mi lehet alatta, ábrándozom róla, hogy teljesen meztelen alatta, egyszer úgy ráverném egy burkára"

2019. aug. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

# 18

Hát bocs hogy nem minden választ olvastam el, történetesen a 12-es választ pont nem néztem.

De már idióta vagyok kösz...

2019. aug. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 subrette ***** válasza:
100%
Miért lenne kirívó? Sokkal természetesebb mezítláb mozogni. Én is mezítláb vagyok a teremben is, kondiparkban is, ... Utálom, ha mindenhez cipőt akarnak rám erőltetni.
2019. aug. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!