Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha ilyen derülne ki a párotokról?

Figyelt kérdés

Tegnap párommal arról beszélgettünk, h mikor volt az első csók, első intim élmény, kit látott először meztelen, stb. Ekkor ért a meglepetés, mert azt mondta, h ált.isk. 8.-os korában a fiú tesójával megnézték meg tapogatták egymást meztelen.

Ti megdöbbennétek, furcsálnátok, v nem lenne jelentősége? Olyan fura így amikor otthon vagyok náluk és a fiu tesója is ott van.

Én fiú vagyok, de a kérdés fiúknak és lányoknak is szól.



2019. aug. 14. 07:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Minek hoztatok fel ezt temanak?? Most jobb ?
2019. aug. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

Ne akadj fel rajta, ez csak gyerekkori kíváncsiság. Én is megnéztem a legjobb haverom meztelenül gyerekként és tapiztam is.

Igaz meleg is vagyok :D :)

25/F

2019. aug. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Ez fiatalon, hasonló korú testvéreknél szerintem viszonylag gyakran előfordul, a gyerekek kíváncsiak, ennyi, nem kell többet belelátni.
2019. aug. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
# 2 A kerdezo 1 par! Erted? lany es fiu...
2019. aug. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Akkor döbbennék meg ha nem így lett volna.
2019. aug. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 kisördög1 ***** válasza:
97%
Gyermeki kiváncsiság, nincs ezzel gond, viszont az tisztán látszik mennyire őszinte veled, hogy beavatott a titokba, ezt értékeld!
2019. aug. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%

Gyermeki kíváncsiság, 14 évesen?

Ez inkább már a beteg kategória, még jó hogy nem ment át vérfertőzésbe, mint egyes népeknél...

2019. aug. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
gyerekként ezt néha csinálják. Mi is megnéztük egymást unokatesómmal amikor kölykök voltunk, kíváncsiság, semmi szexuális vágy
2019. aug. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskola 8.-os korában - azaz 14 évesen - már több mint nettó kíváncsiság. Nem az a gond, hogy azonos neműek, hanem az, hogy a testvérével történt! Ha egyszeri alkalom, akkor is "furcsa", de ha kinőtte akkor nincs baj.
2019. aug. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
14 evesen mar nem igazan volt gyerek, ez tobb mint kíváncsiság
2019. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!