Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ennyitől el lehet kapni a HIV...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyitől el lehet kapni a HIV fertőzést?

Figyelt kérdés
Voltam egy fizetős lánynál, akinél ki is van írva, hogy jár szűrésekre. Gumiban történt minden, nem is volt máshogy kontakt, viszont a nemi szervem érintkezett a lepedővel, amin láttam egy foltot is, ettől lehet valami bajom?

2019. aug. 15. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nagy valószínűséggel nem. A testnedvek tartalmazhatják a HIV vírusát, de a HIV vírusa hamar elpusztul, nem túl virulens "testen kívül". Akkor "fertőz" ha közvetlenül sérült hámfelületre kerül és az ott található mikrorepedéseken át közvetlenül és hamar bejut a véráramba.
2019. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor még gumi nélkül aktus esetén sem mindig fertőz, csak ha sérült a bőr felület?
2019. aug. 15. 15:31
 3/7 anonim ***** válasza:
El lehet !
2019. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A HIV vér illetve nemi érintkezés útján terjed.
2019. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bízom benne hogy ennyitől nem lesz semmi, pont én esnék bele abba az évi százba? Mindig túl parázom az ilyen dolgokat, a veszélyes helyeket messze elkerülöm. Csak ezt ki szerettem volna próbálni.
2019. aug. 15. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:

A lepedőn akár mosás után is maradhat folt. Lehet hogy nem "friss cuccba" értél bele, csak nem jött ki a folt a lepedőből.

De ha félsz menj szűrésre.

2019. aug. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Be volt száradva a folt, előttem nem volt senki, csak most egy kicsit gazolok rajt. Valószínűleg én vagyok hülye hogy ilyenen izgatom magam, sokan jobbra balra dugnak, nem törődve semmivel, még sincs bajuk.
2019. aug. 15. 17:20




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!