Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elmondjam neki hogy szűz vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
A héten fogunk először szexelni a barátnőmmel. A probléma viszont annyi hogy nem tudja még, hogy szűz vagyok. Viszont eddig fel se merült a kérdés mert bizton állítja, hogy fixen voltam már több nővel is mert jókêpűnek és magabiztosnak tart. Vele volt az első csókom is de azt élvezte. Beszéltünk már szexuális témáról de ott sem jött fel ez a kérdés. Egyébként 24 éves vagyok és ezért szégyellem nagyon. Ő már túl van egy komolyabb kapcsolaton de azt mondta ő nem olyan jó az ágyban.

2019. aug. 16. 11:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el. Úgyis kiderülne.
2019. aug. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát szerintem mindenképp jobb lenne, ha ôszinte lennél vele. Mert ha neki már volt komolyabb kapcsolata, és szexelt már, akkor azért ha esetleg kicsit ügyetlen leszel, hamar észreveszi a dolgot, és lehet hogy akkor meg az lesz a baja, hogy nem mondtad el neki.

De az is lehet hogy fel se tűnne neki a dolog.

Ezt mérlegeld magadban, és az alapján dönts.

2019. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat alapja az őszinteség.
2019. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el.
2019. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 2-el.

Annyit még hozzátennék hogy nekem jól esne ha a leendő pasimnak én lennék az első.

Jól esne hogy velem veszti el és én is jobban odafigyelnék rá hogy biztos jó élmény legyen neki az első.

De ez én vagyok.Nem tudom a barátnőd is örülne-e neki.

2019. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Legrövidebb út az egyenes, az pedig jelen esetben az őszinteség...Egyébként meg nem hinném hogy szégyellned kellene, és reményeim szerint a barátnőd sem így gondolja...
2019. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Egy normális nő pont lesz.rja, ha még szűz vagy, mert szeret.

Ezzel csak a nagypofájú tini r!bancok akadnak fent.

2019. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem kérdezte én meg nem mondtam 21voltam... Pár hónap után kérdezte h mennyi lany volt elotte akkor mondtam h 0
2019. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%

Dehogy mondod el azzal lehet pont elidegenitenéd.

Én is 24 voltam amikor elvesztettem mégsem bénáztam párszor kicsúszott de az nem olyan nagy gond.

Esetleg utána ha már túlvagytok rajta akkor megemlitheted de ha nem kérdezi szerintem felesleges.

2019. aug. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Úgy fogsz szexelni a héten mint én!

Sehogy. Amúgy tök mindegy mert ha elmondod kidob, ha nem akkor rájön és azért dob ki mert hazudtál. Tehát csajod igy se úgy se lesz. De ha hazudsz akkor legalább egyszer dugsz. És igy 40-50 év alatt lesz vagy 10 csajod.

2019. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!