Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm még sosem élvezett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm még sosem élvezett el, hogyan tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés

Sokszor csinálta már magának (maszturbált) és még sohasem sikerült neki elélvezni akárhogy is probálkozott.


Lefeküdtünk már háromszor is, (mindketten szüzek voltunk az elsönél)

De nem tudom hogyan tudnám kielégíteni. 20-30percig csinálom neki, utána elmegyek, és Ö is végig nagyon élvezi, de ö nem tud elmenni. Ha ujjazom akkor sem . Van valakinek ötlete?


18/F



2019. aug. 17. 00:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyen vagyok :(
2019. aug. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ne csak a hüvelyét izgassa, a legtöbb nő képtelen ujjazástól, dugástól elmenni.

Izgasd a csiklóját, nyald, szopd, stb. Ha ügyes vagy és gyakorlod, menni fog.

2019. aug. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
A csiklojat ingereld,kommunikaljatok,kinek mi a jo.
2019. aug. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Csiklóizgatás?
2019. aug. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
emlékszel még gyerekkorodban kanál nélkül hogy etted a joghurtot? nyelv és ujj kölyök,nyelv és ujj...
2019. aug. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Lehet leszbika
2019. aug. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor egyedül maszturbált úgy sem ment még el soha? Ez mondjuk nem egészen értem. :(

Legyél vele nagyon romantikus és figyelmes, amit leírtál abból nekem úgy tűnik, hogy te eddig is nagyon próbálkoztál, de legyen hosszú az előjáték, csókolgasd a nyakát, a hátát, a hasát! A comb is nagyon érzékeny terület, azt is simogasd, puszilgasd! Ujjazás helyett inkább a csiklóját izgasd (nyald ki vagy csak simogasd). Beszéljetek közben, kérd meg hogy szóljon hogy mikor jó, mikor nem annyira. Ha látod hogy élvez valamit, akkor azt ne hagyd abba, csináld kitartóan. Ha túljuttok az első orgazmusán, utána már menni fog minden. Szerintem csak nem tudja teljesen elengedni magát.

Következőnek foglalkozz csak vele először, azt csináld amiket írtam és utána tedd be neki. Miután elélvezett egyszer, felszabadul majd és élvezni fogja a többit is!

Hajrá! :)


L

2019. aug. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagyok, de nekem se volt még orgazmusom pedig több partnerem is volt már. Velem van a baj, nem a pasikkal. Amíg magamnak nem sikerül addig valószínűleg más sem fog tudni a csúcsra juttatni.
2019. aug. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező és #9, az érzelmek számítanak a legtöbbet. Akibe szerelmes vagy, azzal könnyen el is élvezel, mert a zavaró körülmények olyankor kikapcsolódnak a fejedben.

Közhely, hogy a nők nagyobbik része hüvelyben nehezen, vagy sehogy nem ér el orgazmust, a csiklójukat kell kézzel-szájjal-nyelvvel símogatni. Ha meg tudjátok beszélni, az önmagában is nagyon izgató és segít.

2019. aug. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Lazuljatok el!


Ez a kulcsa, ezt kell elérni. Lehet ez kis alkohol is (nagyonmax 2 pohár, tehát a becsiccsenés eleje. Ennél több már rontja a szexuális dolgokat), de bármi, ami elkényeztet. Simogatás/masszázs lágy zene/fények mellett.


Aztán meg nyald ki, érzékien, közben kommunikáljatok, hogyan jó!

2019. aug. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!