Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hús- vagy vérpéniszem van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hús- vagy vérpéniszem van?

Figyelt kérdés

Lankadtan 9-10 cm, mereven 14. Azt olvastam hogy a húspénisz max 1-2 cm-t nő, a vérpénisz pedig 2-4-szerese lesz az eredeti állapotának ha feláll.

Na most az én méreteim egyik kategóriába sem passzolnak. Vagy van olyan hogy átmenet a kettő között és így nem sorolhatóak be a péniszek csak olyan van, hogy "inkább vér" meg "inkább hús"?



2019. aug. 17. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is tökugyanilyen ilyen volt 17 évesen de 12-13/17-18 ra változott később.Ezt a 5-6centis ugrást sok embernél olvastam.Ha potens akkor sokkal hosszabb lógva is ekkor húspénisznek tűnik.Ha fáradt vagyok akkor a kisebb méret nyugalmiban.
2019. aug. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

2-4szerese?

Azért egy 10 centis farok nem lesz se 20 se 40 centi :D

Nekem nagyon hideg vizben képes 3 centire összehuzódni, am meg 17.

2019. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hús péniszed van.
2019. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 komolyan?

Én 17 éves vagyok.

Remélem akkor nekem is még nőni fog. :D


Egyébként köszönöm mindenkinek a válaszokat. :D

2019. aug. 18. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!