Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akik szeretnék, vagy már kipróbáltak lábfétises dolgokat?

Figyelt kérdés
Mennyire tartjátok bizarrnak, ha egy fiúnak a lányok lábai tetszenek, különösen ha zokniban van? Vagy harisnyában? 19/f

2019. aug. 18. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Unalmas már.
2019. aug. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
ha unalmas nem kell elolvasnod...
2019. aug. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, es szeretem...izgato tud lenni...es szerintem nem bizarr, vannak ennel sokkal bizarrabb fetisek...
2019. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem szeretem.
2019. aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ az utóbbi kettőnek. Ha olvassátok ezt a kommentet: ti amúgy domináns lányok/nők vagytok?
2019. aug. 18. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátom szokta néha harapdálni a lábamat, de nem hiszem, hogy láb fétises lenne :D én is szoktam az övét, de én sem érzem magamban a hajlamot :D
2019. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Több exemmel is csináltam már ilyet. A legtöbb esetben nem volt túl nagy szám, de volt 1-2 pasi, aki nagyon benne volt a dologban, és sikerült emlékezetessé tennie a dolgot. Nem mondanám, h kifejezetten vágyom rá, de ha úgy alakul, nem zárkózom el tőle.


35/n

2019. szept. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szoktuk csinálni, szeretem ha valaki szereti a lábamat.
2019. okt. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!