Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadott Balcsin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadott Balcsin topless napozni?

Figyelt kérdés

Szoktam látni néhány nőt aki teljesen nyugodtan sütkérezik felső rész nélkül úgy, hogy mellette jönnek-mennek az emberek. Igaz ilyen fiatal lányt mint én még nem láttam, de nem hiszem hogy nagyon számítana a kor.


Szóval nincs nagyon hol napozni, de most egy hétig a Balcsin leszek és mivel olyan fehérek a melleim mint két hámozott kókuszdió, gondoltam le kéne barnulni már ott is.


Nem érdekel ha megbámulnak, csak nem akarom hogy valaki közszemérem sértésként bejelentsen valahol és rám jöjjön a strand felügyelet, vagy ilyesmi :)



2019. aug. 19. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Inkább azzal fogsz szembesülni, hogy megbámulnak majd, meg esetleg lefotóznak :P.
2019. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 StevenUp ***** válasza:
17%
És meg tudsz tartani a melleddel egy ceruzát?
2019. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a velencei tónál láttam fiatalabb nőt napozni majd bemenni fürdeni felsőrész nélkül. Amikor elkezdték nagyon sokan bámulni eltakarta magát,de amúgy nem motiválta.

Nem tudom, szerintem nem szoktak ezéet feljelenteni másokat. Szorítok😜

20f

2019. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 subrette ***** válasza:
68%

Feljelenteni nem fognak. Zsúfolt strandon, ahol sok a gyerek, nem venném le a felsőt. De szabadstrandon, ahol nem fekszenek az emberek, mint a heringek simán lehet napozni és fürödni is így. Csónakban vagy vízibiciklin még jobban. Most már augusztus vége van, nem várható nagy zsúfoltság a Balatonon.

Vitorlázáskor, ha eltávolodunk a parttól, mindent le szoktam venni. Épp én azért, amit írsz, hogy ne maradjon fehér folt.

2019. aug. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nagyon szexi tud lenni ha látszódik a melltartó nyoma.
2019. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Én nagyon szeretek teljesen pucér lenni, akár parton, akár vízben. Szeretném, ha az emberek jóval kevésbé lennének prűdek, mint most, ezelőtt pár évtizeddel sokkal normálisabbak voltak. És hát emiatt azt gondolom, szerintem az teljesen normális, ha a nők leveszik a csöcsketrecüket
2019. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a dunapartra járok ki férfiként barnulni.

Van kedvenc helyem, ahol egyedül én vagyok, ott tudok zavartalanul meztelenül napozni.

A hajók meg nem érdekelnek. :)


Balaton: szoktam látni néha monokinis nőket ma is a balatonon, igaz már ritkább, mint régen, köszönhetően a kamerás mobiloknak és az internetnek. :)

2019. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
#7 köszi a tippet!
2019. aug. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Igazán nincs mit.
2019. aug. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos egyre prűdebb a társadalom. Régen még elfogadott volt, ma már egyre kevésbé. Ezért járok inkább nudista strandra, ott minden nélkül napozhatok.
2019. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!