Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen a sperma ize?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a sperma ize?

Figyelt kérdés

milyen ize van?

megkostolnam


23 F



2019. aug. 21. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
ott a saját p*csöd abba is van
2019. aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan sós féle. Legalábbis a páromé.
2019. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha átteszik a kérdést a homo kategóriába, olyan prividömpinget kapsz, hogy még a mai napon megtudod... :)
2019. aug. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más

19/l

2019. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenkié mas, van akie sos, keserű, kicsit édeskés.
2019. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Én pl kóstoltam már a sajátomat. Full hetero vagyok!

Csak kíváncsi voltam mit kell átélnie a csajomnak. Hát nem kenném kenyérre és enném meg, az biztos :D Engem inkább az állaga zavart. Az íze sós valami volt, annyira nem volt gáz, kilehet bírni. Mondom az állaga viszont pfej. 20/f

2019. aug. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is megkóstoltam, csupán kíváncsiságból, nekem is sós, viszont miután a torkomhoz ért mindig elkap valami nagyon szar érzés és azonnal innom kell rá valamit. (Általában egy pár perc és enyhül de nagyon utálom emiatt esetleg megkóstolni, és valószínűleg páromtól se fogom elvárni hogy ezt tegye.)

25/F

2019. aug. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Takony.
2019. aug. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!