Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Domina nő szép legyen vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domina nő szép legyen vagy elég, ha kellően domináns az egyénisége, fiatal vagy érettebb legyen?

Figyelt kérdés

Mi alapján döntitek el, illetve milyenre vágynátok? Egy átlagos megjelenésű érett nő legyen vagy egy szexi, vonzó szép, fiatal csaj? Netán, a külső nem is számít?

Természetes hétköznapi nő legyen domináns hajlammal vagy inkább egy megtervezett, szerepet játszó profi legyen?

(Persze, tudom, ideális esetben nem az alárendelt dönti el, hogy mit akar. De azért érdekelne a válasz.)



2019. aug. 22. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Vonzó is legyen persze számomra, de fontosabb hogy élvezetből csinálja, legyen kreatív, hasonlítsanak a vágyaink, emellett tiszteljen olyan módon, hogy tényleg azt akarja csak amit élvezek.
2019. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem szabnék pontos határokat főleg a külsővel kapcsolatban. Leginkább a kölcsönös vonzódás számít. A za bizonyos plusz érzés.

Mindig vonzódtam az érett nőkhöz. De ez nem zárja ki, hogy fiatalabbal is jó. Ha azt szereti, amit én és hasonlók az elképzelései akkor nyerő nálam.

Profinál még nem voltam, de némelyik amatőr nő is igen profi tud lenni. ;-)

2019. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magas és nem vékony alkatú
2019. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Mindenfèlekèppen önmagát adja, ne egy felvett szerepet játsszon. Mindegy, hogy szèp/nem szèp, fiatal/idős (bár jobb, ha 28 èv feletti). Egy dolog fontos nálam: az, hogy szeresse, hogy a lábával is foglalkozna valki.
2019. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 De La Cruse ***** válasza:
30%

Akit szeretsz az a legszebb.

A többi már neveletlenség kérdése.

2019. aug. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, csak büntessen rendesen.
2019. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak jól pálcázzon!
2020. febr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!