Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ti hogy masztiztok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy masztiztok hogy garantált legyen az elvezés?

Figyelt kérdés

Nagyon durván el szeretnék elvezni és hosszasan szeretnem csinálni de kb 4 perc alatt el megyek és nem is annyira élvezem el ti hogy csináljatok hogy hosszú és eszméletlen jó legyen az elvezés?

23N


2019. aug. 22. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Amikor erzem hogy elfogok élvezni akkor megállok egy kicsit ezt megismétlem par alkalommal es sokkal nagyobb lesz az orgazmus.
2019. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1es teljesen jól beszél így sokkal kitorobb
2019. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem például nagyon felizgat ha ujjazom magam, de úgy nem tudok elélvezni.

Így szoktam váltogatni az ujjazást a csikló izgatással, hogy tovább tartson a dolog.

De a csiklót is lehet úgy izgatni, hogy jó legyen, viszont ne túl jó ahhoz, hogy elélvezz. Pl. a kisajkak simogatásával - legalább is nekem ez bejön :)

Aztán a lehet még a mellbimbóidat is izgatni - ha ez bejön, akár nyelvvel is ha eléred.

Lényeg hogy ne mindig azt csináld amitől tuti elélvezel, hanem olyat is amitől nem, de jól esik. Ha így csinálod legalább fél óráig, akkor sokkal nagyobb lesz végül az élvezet.

2019. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vibrátorral és az ujjammal. feldugom a vibrit és a kezemmel izgatom a csiklómat. én is szoktam játszani azzal hogy megállok előtte.

38N

2019. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!