Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm nem akar orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akar orálisan kielégíteni a fogszabályzója miatt. Szerintetek szakítsak vele?

Figyelt kérdés

2019. aug. 26. 00:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Szakitani vele ilyen dolog miatt? Te barom, neked nem való kapcsolat! Max szex kapcsolatod lehet igy... ne haragudj de szerintem a feltételezés hogy szakits vele is szánalmas... Nem hogy beszélnéd rád, mert amugy tényleg hülye kifogás, de e-miatt elhagyni... Hát öcsém, nem szereted te ezt a lányt.

18f

2019. aug. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem szakits vele. Mert jobbat érdemel a lány, mint te!
2019. aug. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a női nemmel szakíts, ha ennyire csak az érdekel, hogy te megkapd amit szeretnél és a másik embert totál semmibe veszed, akkor barátnő helyett k..vákhoz menj.
2019. aug. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Szakíts vele, mert a csaj pasit érdemel, nem egy ilyen idiótàt, mint te.
2019. aug. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Neked fáj? Vagy a látvány nem tetszik? nekem a bölcsesség fogamat szedték ki, utána hetekig nem ment a szopás, de egy sushit se tudtam bekapni. Miért gátolja a szopásban a fogszabályzója?
2019. aug. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%
Jah mellesleg mást szopathatott. Ha én nem tudom megadni, műtét miatt, akkor miért várjam el, hogy mással ne érezze?
2019. aug. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Szegény lány.. jobbat érdemel nálad.
2019. aug. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Ha ez miatt szakítani akarsz vele akkor elég egy sz@nalmas fiúcska lehetsz még.

L

2019. aug. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
ha úgy érzed neked ennyi elég egy szakításhoz, akkor kíméld meg a lány érzéseit és gyorsan tűnj el
2019. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Szakíts vele, mert valszeg azt hiszi hogy tényleg szereted és nem csak szexre kell. Jobbat érdemelne nálad.

Amúgy fogszabályzóval igenis lehet szopni, próbáltam xd

2019. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!