Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BUDDHA1987 kérdése:

Lányok! Mit szólnátok, ha a pasitok le akarná vágni a hajatokat, mert izgatónak tartja ezt a folyamatot?

Figyelt kérdés
Gyermekkorom óta hajfétisem van. Izgat a hajvágás, hajnyírás. Több barátnőm levágatta a haját a kedvemért. Nem egy szokványos vágy ez, régen szégyelltem is, de ma már úgy gondolom, ha ez jön belőlem, akkor ez van.

2019. aug. 26. 08:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Vágja le a sajátját. Nem azért növesztettem derékig hogy ő vágdossa.
2019. aug. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 jdfGabrella ***** válasza:
64%
Menjen a francba!
2019. aug. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
NEM, NEM, NEM. A hajam a szexepilem, gyönyörű, hosszú, és senki kedvéért nem válnék meg tőlem
2019. aug. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
A szokásos 2 centis egészségügyi vágást felőlem megcsinálhatná, de te szerintem az egyre rövidebb és rövidebb frizurában gondolkodsz. Az viszont kizárt.
2019. aug. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem engedem meg akkor meg levágja éjszaka? Hát köszi nem, ilyen selejtes izé nekem nem kell
2019. aug. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Mennyi rohadt beteg állat van te jó ég...
2019. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Nna, az enyémet biztos nem!!
2019. aug. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Menj el fodrásznak ott nyugodtan vághatod a nők haját (de csak úgy ahogy azt kérik) és még fizetnek is érte :)

A nők többségének kiemelten fontos a frizurája, nem fogja hagyni, hogy csak úgy levágd kedved szerint akkor sem ha szeret.

2019. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez valóban nagy áldozat, pont ezért izgató valamiért. :)
2019. aug. 26. 10:24
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

2-es, 5-ös és 6-os válaszolónak jelezném, hogy egy kérdést tettek fel, lehetne, hogy tudj annyira tisztelni másokat, hogy kepes vagy elfogadni, nem mindenki egyforma???

Sem külsőre, sem természetre sem szexualitásban!!!

Az utóbbi esetben pedig rengetegen élnek társas magányban mert nem ismerik önmagukat vagy nem kepesek a vágyaikról nyíltan beszélni! Ez pedig csak érzelmi intelligencia. Nincs benne semmi elítélendő!

A kérdés pedig egyáltalán nem arra utalt, hogy a másik beleegyezése ne lenne fontos!

Nem szólt erőszakról!

Aki így válaszolt szövegértésböl keressen valami jó korrepetálást!!

Sokkal jobb lehetne a társadalom és boldogabbak az emberek ha nem állandóan az intolerancia kerülne elő!

Aki ilyen az szálljon kicsit magába és érzelmileg is próbáljon felnőttè válni!

2019. aug. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!