Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Tudnátok adni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tudnátok adni egy izgató feladatot?

Figyelt kérdés

Úgy értem, egy olyan feladatot ami titeket izgat ha valaki elvégzi. Bevállalós vagyok, kipróbáltam magamon az anált is.


Eszközeim hozzá: Buttplug, gyertya, kötél, filcek, péniszgyűrű, ruhacsipeszek, néhány női ruha esetleg, és egy dildó.

21/F



2019. aug. 26. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Erről egy hatalmas poén jut az eszembe :D :D: :D

Minap az egyik kolléganőm kérdezte, hogy nincs-e nálam befőttes gumi, mondván a haját össze kéne fogni.

Mondom van nálam, de nem befőttes, viszont szép szines, tetszetős.

Muti...

Elővettem, és nagyon tetszett neki, mindjárt bele is rakta a hajába a péniszgyűrűt!

Mondanom sem kell, fogalma nem volt mit rakott a hajába, a pasik meg élcelődtek rajta/vel... :D

2019. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

Ha szubmisszív vagy, akkor mért csak a távolból szeretnéd csinálni, miért nem vállalod be magad és keresel dominát, élőben sokkal jobb mint magadnak csinálni, vagy csak arra vágsz, hogy mindig magadnak a távolból?

Hogy egy klasszikust idézzek: bevállalja igen, vagy nem? :)

2019. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
És csodálkoztok hogy a 30-as 40-es nőnek miért nem kell 20on éves!
2019. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
feladat: menj le az utcára, és addig nem mehetsz ma haza, amíg nem tudsz összehozni egy randit a közeljövőre. Ha éjfélig nem jön össze, akkor haza kell menned és 1 hónapig nem hívhatsz senkit sem randira, sőt nem is flörtölhetsz senkivel.
2019. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 StevenUp ***** válasza:
77%
Gyere hozzám kertet ásni miközben a tórábol idézel héber nyelven
2019. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Menj ki az utcára meztelenül és kiabáld,hogy utálom az exhibicionistákat!
2019. aug. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Fenekeld magad amíg feláll a kukid, aztán csak alulról egy ujjal izgassad, amíg majdnem elélvezel, de akkor paskold meg a golyóid, a kukid, egyre erősebben, míg le nem lankad. Ezt 10x egymás után. 10-dik után már nem kell paskolnod, de amikor kár nem bírod el kell engedned. Sehol nem érhetsz magadhoz, és így kell elélvezned.

Jah, és bátran videózd le az egészet..

2020. máj. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!