Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a barátnőm maximálisan ellazitani?

Figyelt kérdés

3adszor voltunk együtt 18 évesek vagyunk, de nem tud teljesen sosem ellazulni se közben, hosszú elöjátékkal se. Van rá módszer/tipp amivel el tud lazulni?


18/F



2019. aug. 29. 09:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Legyél már férfi... nem igaz hogy nem tudtok egy ilyen kislánnyal megbírkózni, de eközben 30 meg 40 éves nőkre vágynátok.
2019. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%

Na, megint egy finoman szólva sem értelmes amazon, aki elhiszi, hogy milyen sokat ér a képzeletbeli piacon.....


Vidd el étterembe, zökkentsd ki, beszéljetek róla, mi zavarja.


Adj neki időt. És 30 feletti nőkre ne hallgass, leamortizáltak, de legalább okosok. Nekem nem kellenek!


FÉRFI, 39

2019. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Leamortizáltak:) nyilván, ha nem tol mindent a férfi segge alá otthon akkor leamortizált:D

Lehet hagyni kellene neki időt hagyni, hogy nőnek érezze magát, ne csak főzzön,mosson,takarítson, gyereket is csak ő nevelljen.

Mert az "én„ ideje nincs meg, kvázi egy rabszolga otthon!!

2019. aug. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért seggbe akarod dugni?
2019. aug. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%

Egyes-hármas, te magadról beszélsz, nem egy 18 éves lányról, aki még a felnőttlét kapujában áll.


Te mentél hozzá, mit sajnáltatod magad?



A kettes

2019. aug. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
6%
Pont ilyen egyszerű a legtöbbetek:) “minek mentetek hozz„ :D
2019. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Drágám, nem kellett volna a legtöbbünket kipróbálni.....


amúgy ha ilyen hatalmas tapasztalat mellett is csak így választottál, legalább a 18 évestől ne követeld, hogy férfi legyen.


Fiam! türelem, idő. Higgy az öregnek, a csendes kis csajokat lehet a legjobbá nevelni az ágyban. Alamuszi nyuszi nagyot ugrik.


A kettes

2019. aug. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Áthívsz engem, és megmutatom ;-) Nem, nem fogom megszexelni. A lényeg a gyengédség
2019. aug. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szegeny srác segítséget vár, erre itt élik ki a komplexusaikat, sajnálom kérdező:(

En lány vagyok, szerintem a spontaneitás lenne a legjobb megoldás. Ha előre betervezitek hogy "márpedig ma szexelni fogunk", akkor persze hogy rágörcsöl, csoda hogy te nem.

Mondd meg hogy még nem kell, élvezzétek egymást, fedezzétek fel egymás testét, és hidd el, pár alkalom testileg-lelkileg kielégítő előjáték után ő fog könyörögni hogy tedd be.

De a lényeg hogy csak előjátékra készüljetek, mellette legyen egy gumi a tárcádban!

2019. aug. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

#7 te valami nagyon primtîv alak lehetsz:)

nem csoda hogy fiatalkorúakkal kezdesz... a legtöbb nő menekült tőled életed során! Őket már nem tudod szédíteni..

2019. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!