Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kívánom hüvelyi úton a szexet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívánom hüvelyi úton a szexet, élvezem is, de nincs orgazmusom és ez engem nagyon zavar. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2019. aug. 29. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kulcs a csikló izgatása szex közben. Nagyon kevesen mennek el tisztán a hüvely szextől
2019. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden nő tud eljutni a csúcsra hüvelyi úton (kb. 30%), de attól még élvezik. Ne hajtsd mint valami grált, élvezd a szexet ahogy neked jól esik, egészségedre!

Izgasd a csiklódat közben, te, vagy a partnered, vagy használjatok csiklóizgató tojást.

2019. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs.. sosem volt. Nem mondom hogy nem zavar, de ez van. A csikló is k#rva jó.
2019. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele, imádom az aktust de még sosem élveztem el tőle. Nem zavar, megoldjuk másképp, ennek ellenére ki nem hagynám, mert nagyon jó érzés az is. :)
2019. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van egy póz, amikor a lány ott van az orgazmus előtt egy picivel, és a pasi elég kitartó, akkor bekövetlezik a hüvelyi orgazmus.

Fektessük a lányt hasra, összezárt lábakkal és úgy kell dugni.

Biológia : Ilyenkor a hüvelyen belül a kemény farok pont a vénuszdomb feletti-utáni részt masszirozza és ugye ott van minden lányban a Gpont. És nem iparszerűen lóvágtába kell dugni, hanem csak max egy-két centit ki-be mozogva nézni és élvezni, ahogy a lány elélvez.

Ennyi.

Fizika : Amennyiben a lány nem vékony tipus, magyarul nagyobb a popsija, ebben a pózban nehezebben ér el a farka a puncihoz, illetve kicsi 14-15cm-es farokkal nehezebb ez az egész, de megoldható. Az ilyen felállásnál másik póz :

Lány hanyatt, széttárt combokkal, kispárna a popsi alá. Fiú térdeljen a lány combjai közé és úgy dugja, de mindig abba az irányba, hogy a farka inkább felfelé nyoja a punci belsejét, szintén a vénuszdomb feletti-mögötti részt izgatva belül. Az apró kicsi ki-be mozgások itt is éervényesek. Segitség lehet ilyenkor még, hogy a pasi a tenyerét a lány hasára teszi, érzeni fogja, ahogy belülről a farka böködi a tenyerét, kicsit rá kell nyomni.


Hát kb igy lehet egyre közelebb kerülni a hüvelyi orgazmushoz. De lehet hogy vagy 15 percig is kell igy kicsit mozogva dugni egy lányt. Az a pasi aki ennél előbb elélvez, annak nem fog sikerülni.

2019. aug. 30. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!