Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy ilyen nő szerintetek szexi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen nő szerintetek szexi?

Figyelt kérdés

[link]

1 millió követő mire utalhat?


2019. aug. 29. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ijesztő, de én nem pasi vagyok. :D
2019. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem szexi ő egy gumibaba.7,5 milliárd emberből van 1 millió ízlésficamos akinek bejön
2019. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Az alakja brutál jó, de az a tetoválás nem tetszik.
2019. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Egyet értek, de én a gusztustalan szót mondanám. Anorexiás és plasztik csaj. Nagyon nem szexi. Mű.
2019. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Természetellenes, nem vonz.


F

2019. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez nem. Na ö itt az aki nagyon szexi. Mindennap nézem a képeit. Nagyon vonzó làny szàmomra.

[link]

2019. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Egy okádék, hányadék, de lehet sokféleképpen jellemezni.

Egy biztosm bottal nem piszkálnám meg, és mivel szexuális kategória, így a faxomnak sem kellene, borzalmasan csúnya műnő!

Undorító!

36ff

2019. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

"1 millió követő mire utalhat?"

Arra hogy egy csúf mocskos k*a amire a mai srácok izgulnak, az ilyenek meg azt hiszik hogy ők szépek. A sok követés pedig arra utal hogy a monitor előtt sok répa spriccel az ilyen köpedék "nők" miatt.

18f

2019. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Hát ez undorító:

[link]

2019. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mire utal 1 millió insta követő egy "influencer" oldalán? Két dologra, az egyik hogy vásárolt magának pár százezer nézettséget kamu profilokból (10 ezres csomagokban árusítják) mivel a követőszám alapján kap reklámszerződést.

A másik, hogy van pár százezer ember a föld nevű bolygón aki annyira ráér hogy van ideje olyan vadidegen nők/férfiak képeit nézegetni amint az éppen eszik/iszik/pózol/tökmindegymitcsinál akikkel soha a büdös életben nem fog találkozni.

2019. aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!