Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek jönnek be az ázsiai csajok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek jönnek be az ázsiai csajok?

Figyelt kérdés
Én ismerek párat, plusz voltam is már kapcsolatban eggyel, és úgy vettem észre, hogy teljesen más. Sokkal aranyosabbak és odaadóbbak, mint más nők, akikkel eddig találkoztam, bár lehet hogy ez csak egy buta általánosítás a részemről.
2019. aug. 30. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek, de nem volt még szerencsém hozzájuk. F, 34
2019. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tetszik ahogy próbálkoznak magyarul van egy aranyos kici kínai caj. Direkt miatta járok cirket enni mert viccesen beszél a kedvencem hogy nem tudja kimondani a rizst hanem ad nekem lizst 😂
2019. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Amúgy a kínaiak rengeteg jázmin rizst zabálnak, az egyik ismerős szerint ettől döglött egér szaguk van...
2019. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Milyen szerencses vagy kerdező!

Nekem is nagyon bejönnének az ázsiai csajok de sajna nem volt hozzá szerencsém!

2019. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Számomra nagyon vonzóak! Nem lenne kifogásom egy szexi kis ázsiai lány ellen, akár komoly kapcsolatra sem!

48Ffi

2019. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem koreai volt a barátnőm, és egyszerűen hihetetlen volt, az ahogy ki bírta mondani a magyar szavakat. De nekem nem voltak ehhez hasonló képességeim a koreai nyelv elsajátításában.
2019. aug. 30. 19:56
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Bejönnek nagyon.Gondolom az ágyban is ügyesek.
2019. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon bejönnek!

Irigyellek én is

2019. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tudom nem szép dolog általánosítani, de sokukban véltem felfedezni nagyon hasonló tulajdonságokat.


A kifejezés hogy Ázsiai az nagyon sokféle embert foglal magába, sok kultúrát, bőrszínt, és ehhez hasonlókat. Gondolom a Kelet-Ázsiai (Kínai, Koreai, Japán, stb.) népekre értetted a kérdésed?


A városunkban van egy nemzetközi iskola szóval alkalmam volt ismerkedni onnét néhány lánnyal. Volt 2 japán, és 4 kínai lány akit megismerhettem. A legelső dolog amit észrevettem az az, hogy ha például az ő osztálytársuk nem lett volna a haverom és ha nem találkoztak volna velem napi szinten előtte, akkor tuti nem mertek volna egyáltalán hozzám szólni, vagy akár rám nézni.


A kínai lányok nagyon zárkózottak voltak, sose éreztem náluk hogy ne lett volna bennük egyfajta pánik amikor velük beszéltem. Megértem, idegen helyen idegen kultúrában, de hozzájuk képest például az amcsi csajok majdnem hogy otthon érezték magukat. Buliztak, csavarogtak a városban, jól érezték magukat, de a kínai soha. Na ebből aztán egyikből se lett semmi, én azt vettem észre hogy ha nem vagy kínai akkor kb esélyed sincs hogy bármiféle mélyebb kapcsolatot, akár egy egyszerű barátságot kialakíts velük. Az anyukájukat is szoktam látni, ők olyan nők akik mindig mindenben a rendelkezésükre állnak és valami bombabiztos erős összetartás volt a fiatalok és a szülők között is, és esélye se volt nekem vagy bárki másnak elnyerni a bizalmukat.


A 2 japán lány viszont már más történet! Ők nagyon félénkek voltak először, de náluk legalább sikerült egy minimális bizalmat kialakítanom hosszú és kemény munka után. Elértem hosszú hónapok múlva azt hogy már majdnem a barát kategória legalját súroltam, de annál a pontnál nem engedtek tovább. Egyébként nagyon aranyosak voltak, én úgy vettem észre hogy ők is igyekeztek ismerkedni a többiekkel és nem zárták el magukat az új emberektől. Ők is kezdeményezték már nálam a beszélgetést, néha eljöttek velem és haverommal egy kávézóba is és jól érezték magukat. Beszélgettünk, nevettünk, de az ő szórakozásuk nagyon limitált volt mert görcsösen ragaszkodtak a napi tervükhöz. Rengeteget tanultak, talán ők tanultak a legtöbbet és a legkeményebben. A szüleikkel nem találkoztam, de szóba kerültek ők is és azt mondták nagyon szigorúak, és inkább az önállósodásra buzdítják őket, ellenben a kínaival aki például megpróbál minden rokont egy esernyő alá fogni mint valami zárt szekta ahol teljesen kizárják a külvilágot.


Én imádom az ázsiai lányokat, de eddigi tapasztalataim szerint sose lesz ázsiai barátnőm mert amíg nem vagy te magad is japán vagy kínai, addig esélyed sincs. Maximum egy barát kategóriába tudsz belekerülni ha nagyon keményen küzdesz érte, de azon kívül más nem lesz belőled. Több ismerősömmel is meg szoktam vitatni ezt a témát, és mondják hogy az igazi nő, az japán. Valódi női értékek vannak bennük ami sajnos a nyugati civilizációban már rég kihalt vagy csak nagyon ritkán található meg. Nekik a család az első, nincsenek önző érdekeik, és mindig készen állnak arra hogy a párjuk és a gyerekeik életét akár csak egy kicsivel is jobbá tegyék. Nagyon szigorú anyák, de csak azért mert a legjobbat akarják a gyerekeiknek. Náluk nőiesebb nőt nem találsz ezen a bolygón. :)


Én most minden erőmmel azon vagyok hogy megismerhessek egy olyan japán lányt aki külföldiekkel szeretne ismerkedni. Rengeteg japán lány szíves örömest elhagyná Japánt és külföldi élettársat keresnek mert már unják azt hogy a férjük sosincs otthon a munka miatt vagy ha otthon is van akkor csak addig amíg alszik, illetve nagyon hiányolják belőlük a lazaságot és az érzelemkimutatást. Mondják hogy amikor más országokban járnak akkor látják ahogy az emberek az utcán kéz a kézben járnak, vagy puszit adnak egymásnak mielőtt felszáll az egyik fél a buszra, és az ezekhez hasonló apróságot, az élet örömei nagyon hiányoznak nekik.


És mielőtt betámadna néhány húsz mázsás feminidióta, tudom vannak kivételek, és hogy "álomvilágban élek" :P

2019. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem Magyarországon de én csak egy fizetőssel voltam, kínai volt de sajnos idősebb volt mint amire számítottam, jól teljesített de azért nagyon más kultúra. Gondolom a kérdező a kelet vagy dél-kelet ázsiaiakra gondolt. Akikről még nem jött válasz a vietnámiak milyenek? Egy barátom volt thai lánnyal és azt mondta hogy eléggé tág volt neki..
2019. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!