Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti folytatnátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti folytatnátok?

Figyelt kérdés
Páromnak csupasz puncija van, sehogy nem tudom rávenni még egy csíkra sem. Imádom a szőrös puncit. Voltunk többször hármasba párom barátnőjével, neki szőrös a puncija, nagyon izgató vele a szex de csak a punci miatt. Csak a puncija miatt szeretnék további hármast.
2019. aug. 30. 22:18
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
30%
Igen engem is a szőrős izgat
2019. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem meg mindegy hogy milyen, csak ne lötyögjek benne és ne is fájjon a nőnek.
2019. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Engem meg csak a csupi punci érdekel!!
2019. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Én nem folytatnam.Ez szimpla kihasznalas.🙂
2019. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem egy idióta vagy, aki még nem jutott nőhöz
2019. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Dugd be neki a szoros farkad tovig....es olyan lesz mintha szoros lenne a nunija
2019. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na wazze' azt meg tudjátok beszélni egymással, hogy hármasozzatok, de azt nem, hogy hagyjon fent egy kis fazont?

Nem kell rávenni, ha az nem elég hogy jelzed téged izgatna ha kis fazont hagyna akkor túl sok mindent nem tudsz csinálni, vagy elfogadod ilyennek, vagy nem.

2019. aug. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!