Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 9 cm-es pénisszel, csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 cm-es pénisszel, csak szűzlány jöhet nálam számításba, ismertek weboldalt ahol találhatok?

Figyelt kérdés
Illetve ti hogyan oldanátok meg?

2019. aug. 31. 05:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ismrünk. Szűzen mész nyugdíjba.
2019. aug. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Úgy oldom meg hogy a 9cm-es péniszem felállítom, és már nem 9cm-es.
2019. aug. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy tulsúlyos ?
2019. aug. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Átlagos testalkatú vagyok,egy motorbaleset kapcsán lett a 15-ből 9.Kemény merevedés van,csak ha eléri a kilencet,megáll.
2019. aug. 31. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Az hogy?
2019. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mármint mi hogy?
2019. szept. 1. 06:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogyan okozta a baleset a merevedés rövidülését?
2019. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elémkanyarodó autonak mentem neki.Nem repültem le a motorrol,mert "befeszitettem" magam,viszont emiatt behorpasztottam a motortankot az alfelemmel,medencémmel.Szeméremcsont,medencecsont törés.A nemi szervem is óriási nyomást kapott /jó pár napig duzzadt és lila volt/ belső sérülés,vérzés.A barlangos test ami izgalomkor megtelik vérrel,itt ott összeforrt,ezért nincs annyi hely a betódulni akaró vérnek.Jól megszívtam.
2019. szept. 1. 14:08




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!