Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki van még így vele? Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van még így vele? Nektek is van erotikus vágyaitok?

Figyelt kérdés
Már egy kis ideje foglalkoztat a bdsm és szeretném egyszer kipróbálni. Na most nem tudom, hogy ez normalis-e? 😅

2019. aug. 31. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális! Próbáld ki! Egyszer élünk!
2019. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem is ez a vágyam. A megfelelő partnerrel és persze a feltétel nélküli bizalom mellett ez rendben van azt gondolom.
2019. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt, hogy “18/L”
2019. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte mindenkinek van.
2019. aug. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, az.
2019. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem hatalmas álmom. Szubmisszív és domináns is szívesen lennék. 18/F
2019. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A BDSM egy gyűtőfogalom! Ezen belül sok minden van amire belső indíttatásból valakinek igénye vágya lehet!

De csak divatból kipróbálni, mert valamit már olvastam róla alapon a legnagyobb hülyeség!

Ez nem egy divatirányzat!

Akinek ehhez köthető vágyai vannak veleszületetten, ők nagyrészt megfelelő önismerettel, önbizalommal is rendelkeznek. Akik meg arról írnak ki akarják próbálni, szerintem semmiféle önismeretük nincs!

Akinek van teszi, vagy nem teszi, de semmiképp nem próbálja!!!

2019. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!