Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez tényleg ennyire nagy kérés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ennyire nagy kérés?

Figyelt kérdés
Eddig egyik barátom se akart szex közben úgy verni hogy nyoma maradjon(vagy legalább erősebben csináljak) .. Max fojtogatás volt de azt se erősen meg szájbefogás és ennyi... De szinte meg se éreztem nem értem mért olyan nagy kérés ez nekik. Most nincs barátom valaki nem tenné meg? Amúgy csak viccelek😂😂😂 De most mit csináljak nagyon akarok már együtt lenni valakivel imádom ha valaki durva de közbe félek hogy ha anyira durva valaki akkor még fájni fog mert eddig 3 fiúval voltam összesen és az első egy remalom volt de akkor is az izgat fel ha valaki durva legutóbb is amikor berakta fájt de csak az elején... Nem értem mer olyan nagy kérés az hogy erősebben csinálják.
2019. szept. 3. 09:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%

Egyáltalán nem nagy kérés szerintem, rossz pasikat fogtál ki valószínűleg. Fogsz kapni itt egy csomó privit most de az összes egy szájhős, amennyire itt lányoktól tudom mindenki csak írásban nagymenő.


25F

2019. szept. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Hellmano ***** válasza:
38%
Majd valaki tényleg bedurvul szarrá aláz meg ver azt leskelődhetsz a lyukon.
2019. szept. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vagy kamu, írj rám . :)
2019. szept. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
15%

eddig piskótákkal keféltél :)

a kemény szex zsigerből jön.. aki csak imitálja, az durva lesz és agresszív.. az igazi férfi, aki tudja a dolgát az majd rendesen megcsinál, az igazi jó szex után azt sem tudod majd hogy hol vagy.

mondom, ez zsigerből jön, valakiben vagy benne van, vagy nincs.


amúgy nem nagy kérés.. tököm teli van az olyan csajokkal akikkel nem lehet rendesen dugni, mert mindenért nyávognak:D egy kis hajhúzás, pacsi a popsira, fülbe zihálós kéjes mondatok, kemény dugás, az az igazi, férfit keress ne kisfiút!

2019. szept. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Nem nagy kérés, csak megfelelő beállítottságú partnert kell keresni, persze azért vigyázz, mert az ilyen játékok könnyen balul sülhetnek el.


Amúgy mindenki játsza itt az eszét, de érdekelne miért számít kisfiúnak az, aki nem akarja úgy istenesen megverni a barátnőjét?

2019. szept. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
4%
1# vagyok. A szájhősök már le is pontoztak :D Pedig akinek nem inge...
2019. szept. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
16%

Nem vagyok finoman szólva sem kezdő, 22 éve része az életemnek a BDSM.


Kamu, ordas kamu a kérdés, kicsinyes bosszú valami exen.


Ahogy az itteni női vágyak azok is maradnak, ez sem több puszta képzelgésnél.


F, 42

2019. szept. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha komolyan gondolod írj és ha beleesel az érdeklődési körömbe, megkapod
2019. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
Igazi barom, aki bevállalja. Amikor meg majd megjön a menzi és olyan kedved van, besétálsz a rendőrsére a kék foltjaiddal, a srác nem magyarázza ki magát.
2019. szept. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki nyugodjon le a pi—ába....


Full kamu. Egy mert a kérdező nem nő , kettő mert a aki ilyen nem itt keres, három ha elő is adják magukat az életbe az első kisebb fájdalom után hisztizve rohannának el...

2019. szept. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!