Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdtem egy pasival akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy pasival akinek kiderült, hogy van barátnője Szerintetek elmondjam a csajnak?

Figyelt kérdés
2019. szept. 3. 20:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%

Miért mondanád el?

Mit akarsz elérni ezzel?

A pasi kirúg, a csaj leköp - te meg nyúlhatsz magadhoz...

2019. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
Persze! Kavard csak a sz-rt! Akkor az igazán büdös.
2019. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én csak a csajnak szeretnék jót.....
2019. szept. 3. 21:03
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Mi a jó a csajnak abban ha megtudja, hogy a pasija lefeküdt egy libával?
2019. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 StevenUp ***** válasza:
88%

Tisztességes lenne elmondani... Hogy nem tudtad hogy van nője és igy gondolod korrektnek hogy a barátnő is tud róla.

Te nem tehetsz semmiről de az a görény farok is legalább tanulhat valamiből

2019. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Azért szeretném neki elmondani,hogy tudja hogy megcsalta a pasija

Aki egyszer megcsalja a barátnőjét az megfogja máskor is

2019. szept. 3. 21:07
 7/20 anonim ***** válasza:
23%

-Figyelj csajszi! Lefeküdtem a pasiddal, aki jól megdugott... csak szólok, mert én nagyon jót akarok neked... - ezt akarod neki mondani?

Biztos hogy normális vagy?

2019. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%

Az csajnak egyáltalán nem jó ha elmondod. Ez a legszemetebb dolog amit csinálhatsz, és jól meg is tép, vagy kikaprja a szemedet. És a pasijának meg kiadja az útján, és hatalmas lelki tőrést is okozol neki.

Én már voltam ilyen eseménynek a szemlélője és én voltam a csajnak a legjobb fiú barátja (lelki szemetese). Nekem elmondta az egészet (annyira meghatot a dolog, hogy majdnem én is elsírtam magam, pedig férfi vagyok).

31/F.

2019. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
gyakorisok nagyrésze csalja a nöjét, és nem örülnének ha csaj akivel megcsalták a nöjüket elrontaná a kis szórakozásukat,ezért írják azt amit. szóval tudod mit kell tenni. mondd el a csajnak.
2019. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%

Ugye könnyen járatja valaki a száját amíg nincs ilyen helyzetben, de szeretném azt hinni, hogy én elmondanám.

A világ egy szar hely tud lenni, és ha tudsz segíteni valakinek azzal, hogy megmondod, hogy a párja átveri és megcsalja, akkor szerintem ne dugd homokba a fejed.

2019. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!