Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért járnak a pasik rosszlány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járnak a pasik rosszlányokhoz?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 09:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Mert ők nem prüdek szexelnek.
2019. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Mert félnek a nőktől, de îgy meg fel lehet vágni, hogy 20 nővel volt már...:D
2019. szept. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom azért, mert nem akarnak komolyabb kapcsolatokat, és csak szexet akarnak. Nem jártam soha prostihoz, de meg tudom érteni azokat, akiknek kizárólag csak a szex kell, olyan nővel amilyennel szeretnének, mindenféle körítés, rinya, udvarlás kompromisszum nélkül.
2019. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Én azért járok, mert teljesen sikertelen vagyok a nőknél és vágyom az intimitásra.
2019. szept. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Változatosság, ha akarom szőke, ha akarom barna, lehet nagymellű, vagy bármi más, esetleg olyat nyújt, amit más nem.

Na meg alkalminak egyszerűbb is, mint lemenni egy bárba, és ott fűzni a csajokat, venni nekik a piát, és nem is biztos, hogy lesz valami. Itt meg egy telefon, tuti a szex.

2019. szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Mert a jó lányokhoz hiába is mennének.
2019. szept. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a jó lányok nem izgalmasak.. általában.. :D
2019. szept. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szexért mi másért? Kevésbbé szofisztikátlan megfogalmazva üríteni, fizet, dug, eljön. Ezen belül egyénenként változó, hogy ki miért jár k...vázni.
2019. szept. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
A változatosság miatt és amiatt hogy nem kell egy egész estet végigcsinálni a nővel azért hogy a végén legyen szex
2019. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Az egyik ok az, hogy a kapcsolatából hiányzik valami, amit így pótol. (A hiányzó dolog lehet mennyiségi vagy minőségi, az most mindegy.) A kapcsolat az mindig egy "csomag", ami együtt jár jó és rossz dolgokkal. Az emberek pedig olyanok, hogy ha nem teljesen jó a csomag, akkor van hogy csalnak. Például a fesztiváloknak része az, hogy oda nem vihetsz be piát, mert odabent kell megvenned emelt áron. Ez a csomag része. Ennek ellenére sokan próbálnak becsempészni piát, azzal a felkiáltással, hogy nehogy már ne vihessek be egy kis vodkát PET palackban, ha már kifizettem a 20000 forintot. Ilyen csomag-kiegészítő csalás az élet minden területén létezik. A prostival megcsalás az persze egy érzékeny dolog, a társadalom szemében nagyobb bűn, mint egy kis piát becsempészni a Szigetre, de alapvetően ha belegondolsz, ugyanaz a motiváció mozgatja: valami hiányzik a csomagból, de nem akarok az egészről lemondani, ezért inkább titokban kiegészítem.


A másik ok pedig az, hogy az emberek szeretnének szexelni, de van hogy senki nem szeretne velük lefeküdni. Vagy ha van is olyan, aki szeretne, azt olykor nagyon nehézkes és kockázatos megtalálni, ezért olcsóbb megvenni. Ennek a legfőbb oka az, hogy a lányok nagy része akkor is randizik, ha a férfi amúgy nem tetszik nekik, de szeretnek ingyen kávézni/enni. Ha arányaiban sok az ilyen potyázós lány, az a többi lánynak sem jó (hiszen akkor nagyon lecsökken az esélyük arra, hogy találjanak valakit), a férfiaknak sem jó, mert az ő szemszögükből csak annyi látszik, hogy állandóan elmegy 2-3 randira, veszi a kaját a nőnek, aki meg állandóan lekoptatja. Vagyis a potyázós nők a sikertelenséget tanítják meg a férfiaknak, akik emiatt matekoznak egy kicsit és inkább azt a pénzt elköltik egy biztos menetre.

2019. szept. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!