Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek a ferjem orulni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a ferjem orulni fog egy onkielegitos videonak amit neki csinaltam?

Figyelt kérdés
Valahogy kedvet kaptam, hogy felvegyem neki ezt. De meg nem mutattam meg neki. Vajon mit fog szolni? Szerintem elegge izgato lett. Egyenlore meg gondolkodom megmutassam e neki. Nem akarom, hogy “ribinek” tunjek .
2019. szept. 4. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha a férjed már a pasi, akkor ismerhetnéd már annyira, hogy minek örül és minek nem..
2019. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Küldd el nekem véleményezésre:)
2019. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ilyet mèg nem csinaltam neki soha.... amugy friss hazasok vagyunk ha ezt tudtad az egeszbol leszurni...
2019. szept. 4. 14:48
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Biztos örülne fog,hogy feldobod a házas életeteket.
2019. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene :)

30f

2019. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Megnézném szívesen ☺️
2019. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

Különbség van egy általad készített meg egy rólad készített önkielégítős videó közt.

Én még saját készítésű önkielégítős videóból nem láttam jót soha. Tény, hogy sokkal jobban elengedi magát olyankor egy nő, de nem lehet egyszerre a maszturbálásra és a kamera beállításra koncentrálni.

Ha viszont más veszi fel, akkor a pasid meg azon fog fennakadni, hogy "ki vette fel". Én csináltam pár ilyen videót (általában van egy barátnő aki bevállalja, hogy Ő csinálta a felvételt), legalább a beállítás jobb.

2019. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
biztos vagyok benne, hogy negatív hatása nem lesz. Lehet nem fogja annyira lázba hozni, lehet imádni fogja, de bosszankodni biztos nem fog, szóval veszíteni nem veszíthetsz
2019. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
... mi lenne ha mi is megnéznénk? Akkor tudnék választ írni.
2019. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Iphon2020 ***** válasza:
Én kaptam és jó lett, sajna az akciókamerát felejtsd el, mert torzít. Állvány, vagy polc és fókusz! Jahh a legfontosabb a helyes világítás
2019. szept. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!