Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Nálatok mennyi idő után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok mennyi idő után jelentkezett az éjszakai magömlés?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt mert én már korán elkezdtem verni.
2019. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2-3 nap
2019. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
10és fél évesen kezdtem verni 20-30 40es nők szőprös puncis cicis képeire elsőre szép nagy fehéret élveztem és voltam vagy 16 mikor az első jelentkezett.Olyan is volt amikor a feleségem nem szexelt velem és két három hét múlva magától pisilés után kicsorgott egy egész adag.Azóta más nőbe rakom mert az legalább megbecsüli hogy csődör vagyok.
2019. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nemtom, lehet én vagyok valami eltorzult mutáns, de nekem soha nem volt éjszakai magömlésem. Sem olyanom, hogy nő látványától a gatyámba élveztem volna. Pedig nagyon 41 éves vagyok és mindig is könnyen rágerjedtem egy-egy dekoratív, formás, fiatal csajra. De merevedésnél tovább sosem jutott a dolog.
2019. szept. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb 1 hét után.
2019. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hét kihagyás után (mondjuk saját jószántamból nem sűrűn jutottam idáig...)
2019. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Életkor, stressz, hormonszint és aktuálisan ért hatások függvénye. Van akinél 3 nap múlva (sőt olyan is akinél egy éjszaka alatt akár kétszer), másnál 3 hét.
2019. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer sem volt, pedig 4 éves koromban kezdtem. 24f
2019. szept. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Esetleg hogyan tudnám azt elérni hogy minél előbb legyen?
2019. szept. 4. 20:39




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!