Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi ez a sok kérdés köldök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok kérdés köldök témámban? Ennyire izgató a fiúknak, vagy csak teszik magukat? Ha izgató, az mi benne?

Figyelt kérdés

2019. szept. 4. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Engem rohadtul nem izgat 🤷🏼‍♂️

Az csak egy köldök 🤷🏼‍♂️

2019. szept. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Piszokul izgató! Mindkét nemé!
2019. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én se vagyok köldökfétises, de ne higgyétek, hogy a csöcs vagy pôcscsodálat, amiket itt normális szexuális orientációnak hangoztatnak az aberrált fétises emberekkel kontrasztban, az bármivel is normálisabb egy külső (marslakó, aszexuális, stb.) szemlélő számára, sőt...
2019. szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért a köldök látványához hozzátartozik a has látványa is. És igen így izgató.
2019. szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző hozzászóló is írta - a köldök nem önmagában van, hanem a hassal együtt. Mondjuk pont ezért nem mindegy, hogy milyen az a has :)
2019. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van itt az oldalon egy figura, aki rendszeresen bedobálja ugyanazokat a kérdéseit, néha más néven, de nem ritkán még arra se véve a fáradságot, hogy átfogalmazza őket. Ahogy az is árulkodó, hogy rendszerint egy csokorban jelennek meg ilyen témájú kérdések, pár napos eltéréssel maximum, aztán megint szünet. És igen, nekem is feltűnik, tehát én is követem, de pont ezért tartom felháborítónak, hogy az ilyenek miatt tartanak mindenkitől, akit a köldök (vagy bármi más testrész a "szokásosokon" kívül, ha már itt tartunk) is vonz. Ezért van ilyen sok kérdés...


De hogy a másik felére is válaszoljak: nehéz megfogalmazni, ahogy korábban is írják, olyan ez, mint másnak a mell vagy a fenék. A formája, látványa, hozzányúlni, ilyenek. De tényleg nem lehet a has nélkül értelmezni, mégha az kevésbé hangsúlyos is.

2019. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!